16 éve hagyta el a Whalers Hartfordot

Március 25. Anno.

1922 ? John Roach az első újonc kapus, aki shutoutot ér el a Stanley Kupa döntőjében, mégpedig a széria negyedik mérkőzésén. St. Pats?Millionaires 6-0

1937 ? A playoff történetének első büntetője, amit a montreali Lionel Conacher lő, ám a bostoni Tiny Thompson megfogja a negyeddöntő második mérkőzésén. Bruins?Maroons 4-0

1943 ? A playoff történetének első emberhátrányos gólja, ami a hirtelen halálban születik a bostoni Harvey “Busher” Jackson révén, az elődöntő harmadik mérkőzésén. Bruins?Canadiens 3-2

1951 ? A legendás detroiti csatár, Alex Delvecchio első NHL-mérkőzése. Red Wings?Canadiens 5-0

1951 ? A Chicago?New York meccs nulla büntetésperccel ér véget, de így is van esemény, ugyanis az újonc Reg Sinclair első mesterhármasát üti. Blackhawks?Rangers 2-5

1962 ? Maurice Richard és Bernie Geoffrion után a chicagói Bobby Hull a harmadik játékos, aki 50 gólt szerez egy évadban. Rangers?Blackhawks 4-1

1972 ? Harmadik játékosként a liga történetében a Detroit játékosa, Alex Delvecchio 1200. pontját szerzi a St. Louis elleni mérkőzésen. Blues?Red Wings 5-3

1980 ? Az 1975/76-os pittsburghi 53 gólos szezon után a Montrealban játszó Pierre Larouche az első játékos a liga történetében, aki két különböző klub színeiben is 50 gólos szezont produkál. Canadiens?Blackhawks 8-4

1995 ? Scotty Bowman 900. győztes mérkőzése edzőként. Canucks?Red Wings 1-2

1997 ? A Whalers hivatalosan bejelenti, hogy a következő szezontól kezdve elhagyja Hartfordot, és Carolinába költözik.

2001 ? A Pittsburgh történetében Jaromir Jágr az első játékos, aki 800 alkalommal lép jégre a csapat színeiben.

Születésnaposok ? Bill Barilko, Bert Gardiner, Andrej Nyikolisin, Dmitrij Kvartalnov, Jere Karalahti, Ken Wregget.