Hebenton 630 meccset játszott kihagyás nélkül

Március 22. Anno.

1934 ?Az NHL történetének első emberelőnyös gólja a hosszabbításban, amit Herbie Lewis üt a Stanley Kupa-elődöntő első mérkőzésén. Maple Leafs?Red Wings 1-2

1959 ? A montreali Dickie Moore szezonbeli 96. pontját szerzi, amivel megdönti Gordie Howe 1953-ban felállított évadcsúcsát. Rangers?Canadiens 2-4

1964 ? A New York csatára, Andy Hebenton úgy vonul vissza 630 lejátszott mérkőzés után, hogy mindet zsinórban játszotta le,
egyről sem hiányzott. Rangers?Canadiens 1-2

1970 ? Bobby Orr két gólpassz mellett kétszer eredményes a Minnesota ellen, ezzel az első hátvéd a liga történetében, aki eléri a 30 gólos határt egy szezonban. Bruins?North Stars 5-0

1975 ? Bobby Orr egy gólpassz mellett triplázni tud és karrierje kilencedik, utolsó mesterhármasát üti. Bruins?Capitals 8-2

1981 ? A Minnesota újonc csatára Dino Ciccarelli négy gólt üt a Detroitnak, és megszerzi pályafutása első mesterhármasát. North Stars?Red Wings 9-3

1989 ? Kis híján végzetes sérülést szenved Clint Malarchuk, a Buffalo kapusa, amikor Steve Tuttle korcsolyájának éle elvágja a nyakát. Sabres?Blues 1-2

2000 ? A detroiti Pat Verbeek kétszer eredményes, ezzel ő a liga történetének 28. 500 gólos játékosa és az első, aki 500 gól mellett 2000 percet ül a büntetőpadon. Red Wings?Flames 2-2

2004 ? A Los Angeles csatára, Luc Robitaille egy gólpasszal megszerezte 1370. pontját, amivel a liga történetének legeredményesebb balszélsője lett, megelőzve John Bucykot. Kings?Oilers 1-2

Születésnaposok ? Dave Keon, Pelle Eklund, Tom Poti, Todd Ewen, John Kordic.