Csehországban is az esélyesebbek léptek tovább

 

Az elődöntőbe az alapszakasz legjobb négy csapata jutott.

A leggyorsabban a Slavia Praha zárta le a negyeddöntőjét, az ötödik mérkőzésen négygólos győzelmet aratott az NHL-esei nélkül gyengélkedő Rytíri Kladno ellen, Vladimir Ruzicka két gólt lőtt, a 24 éves játékos edzője saját édesapja, aki szintén Vladimir Ruzicka. Az alapszakaszt megnyerő PSG Zlín idegenben jutott tovább, a hatodik találkozón Zdenek Okal szerezte az egyetlen gólt.

Két párharc viszont hét meccsen dőlt el, a Skoda Plzen és a Verva Litvínov hetedik összecsapásán mindkét csapat vezetett, a plzeniek léptek tovább az amerikai Nick Johnson győztes találatával. A Slavia után a másik fővárosi csapat, a Sparta viszont nem jutott tovább, az Ocelári Trinec otthonában öt gólt kaptak a prágaiak, a trineciek szlovák kapusa, Peter Hamerlík shutoutnak örülhetett.

A cseh Extraliga elődöntőiben PSG Zlín–Ocelári Trinec és Slavia Praha–Skoda Plzen párharcokat rendeznek.

Első kör
Kladno (7.)–Pardubice (10.) 3-2
2-1 3-2 1-3 2-3 1-0
Ceské Budejovice (8.)–Vítkovice (9.) 2-3
3-0 0-4 2-1 1-5 2-3
Negyeddöntők
Zlín (1.)–Vítkovice (9.) 4-2
3-1 2-1 3-4 4-5 4-0 1-0
Slavia Praha (2.)–Kladno (7.) 4-1
4-0 3-1 0-1 5-1 4-0
Plzen (3.)–Litvínov (6.) 4-3
0-1 2-1 0-3 4-3 1-2 5-2 4-3
Trinec (4.)–Sparta Praha (5.) 4-3
4-0 3-4 4-3 4-5 6-3 1-3 5-0
Elődöntők
Zlín (1.)– Trinec (4.) 0-0
03. 24 03. 25 03. 28 03. 29 04. 01 04. 03 04. 05
Slavia Praha (2.)–Plzen (3.) 0-0
03. 26 03. 27 03. 30 03. 31 04. 02 04. 04 04. 06
Döntő
04. 09 04. 10 04. 13 04. 14 04. 17 04. 19 04. 21

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk