Az oroszok is megkezdik a vb-felkészülést

 

Biljaletgyinov kihirdette az orosz válogatott 33 fős bő keretét. Bár még négy csapat áll a Gagarin-kupa rájátszásban, a többi klub válogatottságért küzdő játékosai készülhetnek a világbajnokságra. Zinetula Biljaletgyinov kihirdette bő keretét, amelybe 3 kapus, 12 védő és 18 támadó kapott helyet. Az orosz válogatott április 5-én és 6-án Svájcban játszik két mérkőzést, április 12-én és 13-án Dániában lépnek jégre, majd pedig 19-én és 20-án Norvégiában.

Kapusok: Andrej Vasziljevszkij (Szalavat Julajev), Vaszilij Kosecskin (Szeversztal), Sztanyiszlav Galimov (Atlant)
Védők: Mihail Pasnyin és Jegor Jakovlev (mindketten Lokomotiv), Anton Belov és Nyikita Pivcakin (mindketten Avangard), Jevgenyij Birjukov és Viktor Antyipin (mindketten Metallurg Magnyitogorszk), Gyenyisz Genyiszov, Jakov Rilov és Jevgenyij Rjaszenszkij (mindhárman CSZKA), Bogdan Kiszelevics (Szeversztal), Nyikita Zajcev (Szibir), Roman Rukavisnyikov (Atlant)
Támadók: Jegor Averin és Szergej Plotnyikov (mindketten Lokomotiv), Jevgenyij Dadonov (Donbassz), Mihail Gluhov és Ilja Kablukov (mindketten Atlant), Szergej Kalinyin, Alekszandr Perezsogin és Alekszandr Popov (mindhárman Avangard), Petr Hohrjakov (Nyeftyehimik), Szergej Sirokov, Alekszand Radulov és Nyikolaj Prohorkin (mindhárman CSZKA), Alekszandr Szvitov és Alekszandr Pankov (mindketten Szalavat Julajev), Jevgenyij Ketov és Vagyim Sipacsov (mindketten Szeversztal), Szergej Mozjakin és Dmitrij Kazionov (mindketten Metallurg Magnyitogorszk).

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK ÉLŐ
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
U14 18:40 UTEAVS 
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
április 5., szerda
U14   UTEAVS 
NŐI 15:40 HUNSVK 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk