Williamson megfelezte a serdülőkeretet

   

45 U16-os játékos kezdte meg a felkészülést a hétvégi hollandiai túrára, Glen Williamson szövetségi edző közülük 22-t jelölt a nemzetközi tornára. Nem utazik az a három serdülő korú játékos –  Garát Zsombor, Stipsicz Bence és Kiss Zsombor –, aki az ifjúsági válogatott bő vb-keretében szerepel, hiszen ők hétfőn kezdik meg a közvetlen vb-felkészülést. A magyar válogatott pénteken 9.45-kor kezdi a mérkőzéssorozatot, első ellenfelünk Ausztria lesz.

A magyar U16-os válogatott bő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Boros Dániel 1997 MAC
Bödök Balázs 1997 MAC
Jászai Barna 1997 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Pálfi Márk 1997 Pesterzsébet
Támadók:
Bajusz Tamás 1997 Miskolc
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Gáspár Máté 1997 Graz (AUT)
Havasi Dávid 1997 MAC
Karsay Kornél 1997 MAC
Kőrösi Péter 1997 MAC
Lakatos Hunor 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 Vasas
Nagy Zoltán 1997 Salzburg (AUT)
Sági Martin 1997 UTE
Szlama Dániel 1997 UTE
Szűcs István 1997 UTE
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk