Megvan az olaszok első kerete

   

A 3 kapust, 8 hátvédet és 14 csatárt tartalmazó névsort szerdán hozta nyilvánosságra az olasz szövetség. Az egyelőre sok fontos játékost nélkülöző keret március 22-én kezdi meg a közös jeges felkészülést a budapesti világbajnokságra.

Olaszország játékoskerete:

Kapusok: Thomas Tragust (Innsbruck, AUT), Adam Dennis (Alleghe Hockey), Daniel Morandell (SV Kaltern Eishockey).

Hátvédek: Christian Borgatello (HC Bolzano 2000), Alexander Egger (HC Bolzano 2000), Matt De Marchi (Hockey Milano Rossoblu), Fabian Hackhofer (Ritten Sport Hockey/WSV Sterzing Vipiteno), Dave Bowman (SG Cortina), Armin Helfer (HC Val Pusteria), Armin Hofer (HC Val Pusteria), Christian Willeit (HC Val Pusteria).

Csatárok: Anton Bernard (HC Bolzano 2000), Derek Edwardson (SG Cortina), Nicola Fontanive (Alleghe Hockey), Markus Gander (HC Bolzano 2000/WSV Sterzing Vipiteno), Marco Insam (HC Bolzano 2000), Dominic Perna (Ritten Sport Hockey), Patrick Rizzo (Ice Hockey Aquile FVG ), Vincent Rocco (Alleghe Hockey), Simon Kostner (JYP-Akatemia FIN/HC Gherdeina), Luca Felicetti (SG Cortina), Francesco Adami (SG Cortina), Patrick Ianonne (HC Val Pusteria), Diego Iori (Hockey Milano Rossoblu), Max Oberrauch (HC Val Pusteria).

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk