Az Ak Barsz kiejtette a Szalavat Julajevet

 

A kétszeres bajnok nyert a korábbi Gagarin Kupa-győztesek párbajában.

Szerdán a Keleti-főcsoport még véget nem ért elődöntőjének hetedik, mindent eldöntő mérkőzését rendezték Kazanyban. Az összecsapáson háromszor is vezetett a vendég Szalavat Julajev, ám mindig tudott egyenlíteni az Ak Barsz. A harmadik harmadban viszont csak a hazaiak találtak be, így a KHL első két kiírását megnyerő Ak Barsz jutott a főcsoportdöntőbe, ahol a Traktorral találkoznak.

Ak Barsz (1.)

4-3 (0-1, 3-2, 1-0)

Szalavat Julajev (5.)

KHL. Kazany, 8023 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 13:51 Sopel Mirnov Kajgorodov
1-1 21:53 PP Zaripov Morozov Nyikulin
1-2 22:57 Trubacsov Atyusov
2-2 24:49 Petrov Zaripov Medvegyev
2-3 29:32 PP Mirnov Zinovjev Kolcov
3-3 33:25 Zsergyev Zaharcsuk
4-3 42:09 Tyerescsenko Lukojanov
36 Kapura lövések száma 30
4 Kiállításpercek 6
Barulin Kapusok Tarkki

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-4
0-3 2-1 2-3 1-2 0-2
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–Dinamo Moszkva (3.) 0-0
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 4-3
2-3 0-2 3-0 5-3 4-3 3-4 4-3
Avangard (2.)–Traktor (3.) 1-4
0-5 0-3 0-3 3-1 0-4
Keleti-főcsoport, döntő
 Ak Barsz (1.)– Traktor (3.) 0-0
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20 19:30 HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk