A HIFK és a Lukko jutott a negyeddöntőbe

 

A hat első körös találkozóból ötön vendéggyőzelem született a finn élvonalban.

Az SM-liigában a negyeddöntőket megelőző körben a hetedik Karpat a tizedik Lukkóval csapott össze. Mindhárom találkozón a vendégek nyertek, így az esélytelenebb raumaiak léptek a következő körbe Matt Generous hosszabbításban esett győztes góljával, ahol a Jokerit vár rájuk.

A másik ágon a HIFK a SaiPa ellen küzdött a legjobb nyolcba kerülésért, a két 3-2-es vendégdiadalt hozó találkozó után a helsinkiek magabiztosan 5-2-re nyertek, a negyeddöntőkben a Tappara ellen játszanak.

Első kör
 Karpat (7.)–Lukko (10.) 1-2
4-5 4-2 2-3
 HIFK (8.)–SaiPa (9.) 2-1
2-3 3-2 5-2
Negyeddöntők
Jokerit (1.)–Lukko (10.) 0-0
03. 20 03. 21 03. 23 03. 25 03. 27 03. 28 03. 30
Tappara (2.)– HIFK (8.) 0-0
03. 20 03. 21 03. 23 03. 25 03. 27 03. 28 03. 30
JYP (3.)–HPK(6.) 0-0
03. 20 03. 21 03. 23 03. 25 03. 27 03. 28 03. 30
Assat (4.)–KalPa (5.) 0-0
03. 20 03. 21 03. 23 03. 25 03. 27 03. 28 03. 30
Elődöntők
04. 01 04. 03 04. 05 04. 06 04. 08 04. 10 04. 12
04. 01 04. 03 04. 05 04. 06 04. 08 04. 10 04. 12
Döntő
04. 15 04. 17 04. 19 04. 20 04. 22 04. 24 04. 25

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL INFO
MOL 19:00 MISSCC INFO
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk