A HIFK és a Lukko jutott a negyeddöntőbe

 

A hat első körös találkozóból ötön vendéggyőzelem született a finn élvonalban.

Az SM-liigában a negyeddöntőket megelőző körben a hetedik Karpat a tizedik Lukkóval csapott össze. Mindhárom találkozón a vendégek nyertek, így az esélytelenebb raumaiak léptek a következő körbe Matt Generous hosszabbításban esett győztes góljával, ahol a Jokerit vár rájuk.

A másik ágon a HIFK a SaiPa ellen küzdött a legjobb nyolcba kerülésért, a két 3-2-es vendégdiadalt hozó találkozó után a helsinkiek magabiztosan 5-2-re nyertek, a negyeddöntőkben a Tappara ellen játszanak.

Első kör
 Karpat (7.)–Lukko (10.) 1-2
4-5 4-2 2-3
 HIFK (8.)–SaiPa (9.) 2-1
2-3 3-2 5-2
Negyeddöntők
Jokerit (1.)–Lukko (10.) 0-0
03. 20 03. 21 03. 23 03. 25 03. 27 03. 28 03. 30
Tappara (2.)– HIFK (8.) 0-0
03. 20 03. 21 03. 23 03. 25 03. 27 03. 28 03. 30
JYP (3.)–HPK(6.) 0-0
03. 20 03. 21 03. 23 03. 25 03. 27 03. 28 03. 30
Assat (4.)–KalPa (5.) 0-0
03. 20 03. 21 03. 23 03. 25 03. 27 03. 28 03. 30
Elődöntők
04. 01 04. 03 04. 05 04. 06 04. 08 04. 10 04. 12
04. 01 04. 03 04. 05 04. 06 04. 08 04. 10 04. 12
Döntő
04. 15 04. 17 04. 19 04. 20 04. 22 04. 24 04. 25

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., péntek
VBN18 17:00 HUNAUT 0-1VÉGE
EL 17:30 BRAFTC 2-1 BVÉGE
ROM 17:30 SCCGAL 9-4VÉGE
EL 17:50 VC2TIT 2-5VÉGE
EL 18:00 DABUTE 4-1VÉGE
EL 19:00 MACMIS 4-3 HVÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 7-2VÉGE
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 GALSCC 
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
U20 17:00 MISPEF 
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk