A Szalavat Julajev egyenlített az Ak Barsz ellen

   

A korábbi bajnokok párharca a hetedik mérkőzésen dől el.

Hétfőn az Ak Barsz úgy lépett jégre a Szalavat Julajev otthonában, hogy győzelme esetén bejut a főcsoportdöntőbe. Az összecsapáson két góllal vezettek a hazaiak, ám a második harmad végére kiegyenlítettek a vendégek. A harmadik játékrészben egy-egy gól esett, így hosszabbítás következett, ahol a második ráadás 16. percében, azaz a mérkőzés 96. percében dőlt el a találkozó sorsa a Szalavat Julajev javára. A csapatok szerdán Kazanyban lépnek jégre, ahol eldől, a kétszeres bajnok Ak Barsz, vagy a 2011-ben bajnok Szalavat Julajev lesz a főcsoportdöntőben a Traktor ellenfele.

Szalavat Julajev (5.)

4-3 (1-0, 1-2, 1-1, 0-0, 1-0)

Ak Barsz (1.)

KHL. Ufa, 7950 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:17 Szvitov Proskin
2-0 25:02 Sztyepanov Szvitov
2-1 30:46 Petrov Tyerescsenko
2-2 34:47 Immonen Pesonen Obuhov
3-2 43:09 Sztyepanov Muszatov
3-3 54:19 Obuhov Pesonen
4-3 95:50 Sopel Ruzicka Zinovjev
54 Kapura lövések száma 47
6 Kiállításpercek 16
Tarkki Kapusok Barulin

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-4
0-3 2-1 2-3 1-2 0-2
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–Dinamo Moszkva (3.) 0-0
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 3-3
2-3 0-2 3-0 5-3 4-3 3-4  03. 20
Avangard (2.)–Traktor (3.) 1-4
0-5 0-3 0-3 3-1 0-4
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk