Fehérvár–MAC 2-1

   

Ötödik mérkőzés fog dönteni a serdülők bajnoki címéről, ugyanis a döntő negyedik meccsén az ifj. Ocskay Gábor Jégkorongakadémia egygólos hátrányból fordítva az utolsó előtti percben szerzett találattal legyőzte a MAC-ot. Sebestyén szerezte meg a vezetést a 6. percben, ezt Tóth Renátó egyenlítette ki a 23.-ban. A győztes gól 58:10-nél esett, Vizi Dániel lőtte, ezzel a 2-1-es győzelemmel a Fehérvár kivívta az ötödik mérkőzés jogát. A mindent eldöntő csatára kedden este fél hétkor kerül sor a Tüskecsarnokban.

Az utánpótlás-bajnokságok rájátszása:

U20, elődöntők
Fehérvár (1.)–MTK-FTC (4.) 2-0
10-0 7-1
Debrecen (2.)–UTE-Vasas (3.) 0-2
1-2 1-5
U20, döntő
Fehérvár (1.)–UTE-Vasas (3.) 1-1
1-0 B 1-3 03.19.

 

U18, elődöntők
Fehérvár (1.)–Miskolc (5.) 3-0
7-2 12-1 18-2
MAC (2.)–UTE-Vasas (4.) 3-0
4-2 3-2 5-1
U18, döntő
Fehérvár (1.)MAC (2.) 3-0
2-1 B 2-0 6-1

 

U16, elődöntők
MAC (1.)–Csíkszereda (4.) 3-0
8-1 6-2 8-1
UTE-Vasas (2.)–Fehérvár (3.) 1-3
3-4 4-6 8-2 1-2
U16, döntő
MAC (1.)–Fehérvár (3.) 2-2
0-1 B 9-2 3-0 1-2 03.19.

 

U14, elődöntők
Fehérvár (1.)–UTE (3.) 2-0
11-0 3-0
Csíkszereda (2.)–MAC (4.) 2-1
3-4 H 6-3 2-1
U14, döntő
Fehérvár (1.)–Csíkszereda (2.)
03.19. 03.20. 03.22. 03.23. 03.25.

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk