Csehországban is szorosak a párharcok

 

Négy negyeddöntőből három is döntetlenre áll.

A cseh Extraligában négy mérkőzést lejátszottak a csapatok a rájátszás második körében. Az alapszakaszt megnyerő PSG Zlín megszenved a kilencedik helyen kiemelt Vítkovicével, eddig mind a négy találkozón hazai győzelem született. Az alapszakaszt sokáig vezető Skoda Plzen és a Litvínov egyszer-egyszer nyert otthon és idegenben, de a Trinec és a Slavia Praha csatájában is hasonló a győzelmek leosztása. Egyedül a második helyen végzett Slavia Praha áll egy győzelemre a továbbjutástól, a negyedik mérkőzésen nyert a Rytíri Kladno otthonában, így az ötödik, hazai találkozón juthat elsőként az elődöntőbe.

Első kör
Kladno (7.)–Pardubice (10.) 3-2
2-1 3-2 1-3 2-3 1-0
Ceské Budejovice (8.)–Vítkovice (9.) 2-3
3-0 0-4 2-1 1-5 2-3
Negyeddöntők
Zlín (1.)–Vítkovice (9.) 2-2
3-1 2-1 3-4 4-5 03. 17 03. 19 03. 21
Slavia Praha (2.)–Kladno (7.) 3-1
4-0 3-1 0-1 5-1 03. 17 03. 19 03. 21
Plzen (3.)–Litvínov (6.) 2-2
0-1 2-1 0-3 4-3 03. 16 03. 18 03. 20
Trinec (4.)–Sparta Praha (5.) 2-2
4-0 3-4 4-3 4-5 03. 16 03. 18 03. 20
Elődöntők
03. 24 03. 25 03. 28 03. 29 04. 01 04. 03 04. 05
03. 26 03. 27 03. 30 03. 31 04. 02 04. 04 04. 06
Döntő
04. 09 04. 10 04. 13 04. 14 04. 17 04. 19 04. 21

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS ÉLŐ
MOL 18:00 UTEBRA INFO
MOL 18:30 TITSCC INFO
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL INFO
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk