Kiejtette a Dinamo a CSZKA-t

 

A moszkvai kék-fehér együttes lesz az SZKA ellenfele a főcsoportdöntőben.

Pénteken a moszkvai rangadó ötödik mérkőzését rendezték, ahol véget is ért a párharc. Végig a Dinamo dominált a sok furcsa jelenetet hozó találkozón, a Stana kapujára gyakorolt nyomásuk pedig Novák góljával góllá érett. A mérkőzés vége felé hiába támadott a CSZKA, Petruzaleket büntetőt érően gáncsolták egy kiugrásnál, így hiába nem ment a kapuba a korong, a játékvezető gólt ítélt. Tehát a Nyugati-főcsoport döntőjében az SZKA a Dinamóval találkozik, ahogy az egy évvel ezelőtt is történt.

CSZKA (2.)

0-2 (0-0, 0-0, 0-2)

Dinamo (3.)

KHL. Moszkva, CSZKA, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 51:37 Novák Szopin
0-2 59:35 ENG Petruzalek
28 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 8
Stana Kapusok Jerjomenko

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-4
0-3 2-1 2-3 1-2 0-2 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–Dinamo Moszkva (3.) 0-0
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 2-2
2-3 0-2 3-0 5-3 03. 16 03. 18  03. 20
Avangard (2.)–Traktor (3.) 1-3
0-5 0-3 0-3 3-1 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
   H I R D E T É S
Partnerünk