Az Avangard megszerezte becsületgyőzelmét

 

Az Ak Barsz pedig Kapanen mesterhármasával egyenlített összesítésben.

Szerdán a negyedik mérkőzéseket rendezték a keleti főcsoport-elődöntőkben. Az Avangard a becsületéért küzdött, ugyanis a párharc eddigi három találkozóján még gólt sem tudott ütni. Negyedjére már sikerült, sőt, a győzelmet is megszerezték Záborskyék.

A másik összecsapáson az Ak Barsz 2-2-re módosította az összesített állást, miután Kapanen mesterhármasával 5-3-as győzelmet aratott a Szalavat Julajev otthonában, így még teljesen nyílt a továbbjutás kérdése a két korábbi Gagarin Kupa-győztes csapat párharcában.

Szalavat Julajev (5.)

3-5 (1-1, 2-2, 0-2)

Ak Barsz (1.)

KHL. Ufa.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:54 PP Ruzicka Filatov
1-1 09:58 Obuhov Pesonen Immonen
2-1 22:10 Pihlström Atyusov Kolcov
2-2 32:13 Kapanen Kuljas
2-3 34:29 PP Kapanen Nyikulin Morozov
3-3 37:14 PP Atyusov Mirnov Kajgorodov
3-4 41:49 Petrov Lukojanov
3-5 50:14 PP Kapanen Nyikulin Morozov
29 Kapura lövések száma 26
20 Kiállításpercek 14
Tarkki Kapusok Barulin

 

Traktor (3.)

1-3 (0-0, 0-2, 1-1)

Avangard (2.)

KHL. Cseljabinszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 23:37 Kalinyin Salmela
0-2 26:26 PS Szjomin
1-2 51:29 PP Csisztov Kuznyecov Rjabikin
1-3 58:52 Záborsky
15 Kapura lövések száma 30
6 Kiállításpercek 10
Garnett Kapusok Ramö

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-3
0-3 2-1 2-3 1-2 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–?
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 2-2
2-3 0-2 3-0 5-3 03. 16 03. 18  03. 20
Avangard (2.)–Traktor (3.) 1-3
0-5 0-3 0-3 3-1 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk