Az Avangard megszerezte becsületgyőzelmét

 

Az Ak Barsz pedig Kapanen mesterhármasával egyenlített összesítésben.

Szerdán a negyedik mérkőzéseket rendezték a keleti főcsoport-elődöntőkben. Az Avangard a becsületéért küzdött, ugyanis a párharc eddigi három találkozóján még gólt sem tudott ütni. Negyedjére már sikerült, sőt, a győzelmet is megszerezték Záborskyék.

A másik összecsapáson az Ak Barsz 2-2-re módosította az összesített állást, miután Kapanen mesterhármasával 5-3-as győzelmet aratott a Szalavat Julajev otthonában, így még teljesen nyílt a továbbjutás kérdése a két korábbi Gagarin Kupa-győztes csapat párharcában.

Szalavat Julajev (5.)

3-5 (1-1, 2-2, 0-2)

Ak Barsz (1.)

KHL. Ufa.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:54 PP Ruzicka Filatov
1-1 09:58 Obuhov Pesonen Immonen
2-1 22:10 Pihlström Atyusov Kolcov
2-2 32:13 Kapanen Kuljas
2-3 34:29 PP Kapanen Nyikulin Morozov
3-3 37:14 PP Atyusov Mirnov Kajgorodov
3-4 41:49 Petrov Lukojanov
3-5 50:14 PP Kapanen Nyikulin Morozov
29 Kapura lövések száma 26
20 Kiállításpercek 14
Tarkki Kapusok Barulin

 

Traktor (3.)

1-3 (0-0, 0-2, 1-1)

Avangard (2.)

KHL. Cseljabinszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 23:37 Kalinyin Salmela
0-2 26:26 PS Szjomin
1-2 51:29 PP Csisztov Kuznyecov Rjabikin
1-3 58:52 Záborsky
15 Kapura lövések száma 30
6 Kiállításpercek 10
Garnett Kapusok Ramö

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-3
0-3 2-1 2-3 1-2 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–?
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 2-2
2-3 0-2 3-0 5-3 03. 16 03. 18  03. 20
Avangard (2.)–Traktor (3.) 1-3
0-5 0-3 0-3 3-1 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20   HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk