Két vb-belépő keresi gazdáját

   

A Magyar Jégkorong Szövetség és a Jégkorongblog közös játéka.

Az áprilisi Divízió I/A csoportos világbajnokságon Nagy-Britannia, Japán, Dél-Korea, Kazahsztán és Olaszország lesz a magyar válogatott ellenfele. A vb-n minden igazi hokiszurkolónak ott a helye. Ha valaki valamiért lemaradt a jegyekről, annak ezúttal esélyt adunk, hogy mégis részt vehessen az eseményen!

A Magyar Jégkorong Szövetség a Jégkorongbloggal közösen játékot indít, amelynek nyertese két belépőt kap az április 15-i meccsekre, így többek között a Magyarország–Dél-Korea mérkőzést is megnézheti a Papp László Budapest Sportarénában.

A belépők megnyeréséhez vezető úton az első lépés, hogy megválaszoljanak egy egyszerű kérdést:
Ki volt az őszi Magyarország–Horvátország olimpiai selejtező mérkőzés legjobb játékosa?

A Magyar Jégkorong Szövetség Facebook-oldalán hamarosan segítséget kapnak a válaszhoz.

A válaszokat március 14. csütörtök éjfélig várjuk a Jégkorongblog emailcímére, a jegkorongblog@gmail.com-ra. A jó megfejtést beküldők közül sorsolással választjuk ki a szerencsés győztest.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC ÉLŐ
MK 18:00 DABVAS ÉLŐ
U18 18:00 SZDDHK ÉLŐ
U18 19:00 ZNOUTE 
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk