A kiesés szélén a gólképtelen Avangard

 

A Keleti-főcsoport tavalyi nagydöntőse eddig még gólt sem tudott ütni a Traktor elleni párharcban.

Az Ak Barsz elbukta két hazai mérkőzését, ám az első idegenbeli találkozóját már megnyerte, sőt, a Szalavat Julajev játékosai még gólt sem tudtak lőni Barulinnak, így összesítésben szépítettek a kazanyiak. A főcsoport másik elődöntőjében továbbra is gólképtelen az Avangard, a Traktor 3-0-ra nyert, így egy győzelemre került a főcsoport-döntőtől, szerdán akár le is zárhatják a párharcot söpréssel.

A Nyugati-főcsoportban az SZKA söpréssel intézte el a Szeversztalt, pedig 2-1-re vezetett a második harmad elején a cserepoveci együttes. A szentpéterváriak ellenfele a főcsoport döntőjében a Dinamo lehet, miután a moszkvai párharc negyedik mérkőzésén a hosszabbítás 38. másodpercében Konykov találata a kék-fehérek győzelmét jelentette.

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-3
0-3 2-1 2-3 1-2 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–?
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 1-2
2-3 0-2 3-0 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Avangard (2.)–Traktor (3.) 0-3
0-5 0-3 0-3 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC INFO
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
ROC 13:10 MISRIT 
április 3., hétfő
VÁL 19:00 HUNSWE 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk