Futószalagon jönnek a HSC-meccsek

 

Két sorozatban minimum 11, maximum 19 mérkőzés van hátra a HSC Csíkszereda szezonjából.

“Ha kizárjuk annak lehetőségét, hogy valamelyik csapat söpréssel nyeri a MOL Liga 2012/2013-as kiírását, akkor baj lesz a román bajnokságban – áll az erdélyi csapat hozzánk eljuttatott sajtóanyagában. – A HSC Csíkszereda csapata, mint a román bajnokság alapszakasz győztese, a Román Jégkorong Szövetség által közzétett műsora szerint ugyanis március 19-én már román bajnoki elődöntőn kéne jégre lépjen. Ez képtelenség lesz abban az esetben, ha az előbb felvázolt eset megtörténik.”

A HSC Csíkszereda versenynaptára:

MOL Liga, döntő Román elődöntő Román döntő
Március 12. 1. mérkőzés
Március 13. 2. mérkőzés
Március 16. 3. mérkőzés
Március 17. 4. mérkőzés
Március 19. 1. mérkőzés
Március 20. 5. mérkőzés (ha kell) 2. mérkőzés
Március 22. 6. mérkőzés (ha kell) 3. mérkőzés
Március 23. 4. mérkőzés (ha kell)
Március 24. 5. mérkőzés (ha kell)
Március 25. 7. mérkőzés (ha kell)
Március 26. 1. mérkőzés
Március 28. 2. mérkőzés
Március 30. 3. mérkőzés
Április 2. 4. mérkőzés
Április 4. 5. mérkőzés (ha kell)
Április 6. 6. mérkőzés (ha kell)
Április 7. 7. mérkőzés (ha kell)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SOSKMH 0-8VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC INFO
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk