A Dinamo lenullázta a CSZKA-t

 

A Szeversztal pedig két harmadon át megszorongatta az SZKA-t.

Csütörtökön kezdetét vette a második kör a KHL idei rájátszásában a nyugati főcsoport-elődöntökkel. Az SZKA-val szemben erős ellenállást tanúsított a Szeversztal 40 percen keresztül, Sipacsovék egyszer vezettek is a találkozón, ám a záró húsz percben a szentpéterváriak betaláltak egyszer öt az ötre, majd pedig a végén kétszer is az üres kapuba, így az SZKA háromgólos győzelemmel szerezte meg első diadalát a párharcban.

A moszkvai rangadón a belügyminisztérium együttese, a Dinamo az első harmadban hármat lőtt a katonacsapatnak, a CSZKA-nak, ezzel pedig gyakorlatilag el is döntötte a mérkőzést. Hiába védett remekül a Lev ellen a CSZKA-ban Rastislav Stana, az elején öt lövésből kapta a három gólt. Folytatás pénteken, mindkét párharcban, továbbá a keletiek is jégre lépnek.

SZKA (1.)

7-4 (2-1, 2-3, 3-0)

Szeversztal (5.)

KHL. Szentpétervár, 12500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:21 PP Varnakov Dallman
1-1 19:12 Alekszejev Videll
2-1 19:34 Tyihonov Martensson Thoresen
3-1 25:48 PP Thoresen Kalinyin Dallman
3-2 26:52 Anyiszin Bergfors Berdnyikov
3-3 28:26 Ketov Sztoljarov Sipacsov
3-4 30:18 PP Ketov Kiszelevics Sipacsov
4-4 35:49 Martensson Thoresen Dallman
5-4 53:12 Tyihonov Martensson Szemjonov
6-4 58:30 ENG Afinogenov Artyuhin
7-4 59:11 ENG Tyihonov Martensson
40 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 27
Kaszutyin
28:26-tól Jezsov
Kapusok Kosecskin

 

CSZKA (2.)

0-3 (0-3, 0-0, 0-0)

Dinamo (3.)

KHL. LSZD CSZKA, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:48 Szopin Kaszjancsuk
0-2 12:50 Konykov Szojin Szolovjov
0-3 16:21 Gorovikov
21 Kapura lövések száma 22
8 Kiállításpercek 10
Stana
16:21-től Proszkurjakov
Kapusok Jerjomenko

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 1-0
7-4 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-0
0-3 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  03. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 0-0
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Avangard (2.)–Traktor (3.) 0-0
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA INFO
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB INFO
EL 18:00 FTCMAC INFO
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT INFO
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk