Az Avangard, a Traktor és a Szalavat Julajev jutott tovább

 

Két párharcban hazai, egyben pedig vendégsiker született a hetedik mérkőzéseken.

Az Avangard sikeresen hozta a Szibir elleni találkozóját, az első és a második harmadban egy-egy gólt lőttek az omszkiak, Ramö shutoutnak örülhetett, így a tavalyi főcsoportgyőztes bejutott a legjobb négy keleti együttes közé.

Az Avangard ellenfele a Traktor lesz, miután szinte végig vezetve diadalmaskodtak a Barisz ellen, így a kazahok számára véget ért a KHL erre a szezonra, innentől a válogatottra összpontosíthatnak a világbajnoki ellenfelünknél.

Magnyitogorszkban viszont vendégsiker született, a mérkőzés közepén betalált a Szalavat Julajev, a végjátékban pedig üres kapura is betaláltak az ufaiak, így a Nyugati-főcsoporthoz hasonlóan az első három kiemelt és az ötödik jutott tovább a playoff következő körébe.

Avangard (2.)

2-0 (1-0, 1-0, 0-0)

Szibir (7.)

KHL. Omszk, 10170 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 18:06 Belov Perezsogin
2-0 31:36 Perezsogin Záborsky Pivcakin
28 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 8
Ramö Kapusok Glass

 

Traktor (3.)

5-3 (2-1, 3-1, 0-1)

Barisz (6.)

KHL. Cseljabinszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:31 Jakucenya Panov
2-0 13:03 Karpov Kosztyicin
2-1 15:00 Zsajlauov Krasznoszlobodcev
3-1 25:33 Kontiola Jakucenya
3-2 32:11 Bochenski Boyd
4-2 34:43 Kontiola Razin
5-2 37:10 Quint Kuznyecov Csisztov
5-3 51:46 Puskarjov Boyd
32 Kapura lövések száma 28
2 Kiállításpercek 14
Garnett Kapusok Poluektov
37:10-től Kramar

 

Metallurg (4.)

0-2 (0-0, 0-1, 0-1)

Szalavat Julajev (5.)

KHL. Magnyitogorszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 28:48 Filatov Blaták Zinovjev
0-2 58:56 ENG Kajgorodov
17 Kapura lövések száma 25
6 Kiállításpercek 8
Ahonen Kapusok Tarkki

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 0-0
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 0-0
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  03. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 0-0
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Avangard (2.)–Traktor (3.) 0-0
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk