Hetedik mérkőzések döntenek Keleten

 

Miközben Nyugaton gyorsan lement mind a 4 párharc, Keleten három helyszínen is mindent eldöntő 7. meccsre kerül sor a KHL-ben.

A még be nem fejeződött keleti párharcok nem értek véget vasárnap, csak a keddi hetedik összecsapások döntenek arról, hogy mely csapatok lépnek tovább a következő körbe. A Szibirnek még gólt sem tudott lőni az Avangard, a Barisz a Traktor ellen a harmadik harmadban döntötte el a mérkőzést, Fjodor Poliscsuk két gólt lőtt a kazahok színeiben. A Szalavat Julajev változatos meccsen tudta legyűrni a Metallurgot a legutóbbi négy évet Magnyitogorszkban játszó Gyenyisz Hlisztov vezényletével.

Szibir (7.)

3-0 (1-0, 0-0, 2-0)

Avangard (2.)

KHL. Novoszibirszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:53 Enlund
2-0 46:56 PP Kudroc Lehtera Enlund
3-0 58:17 ENG Szannyikov Fjodorov Drugov
27 Kapura lövések száma 36
10 Kiállításpercek 10
Glass Kapusok Ramö

 

Barisz (6.)

4-2 (1-1, 1-1, 2-0)

Traktor (3.)

KHL. Asztana, 3574 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 13:31 Kontiola Belov
1-1 17:58 PP Poliscsuk Szavcsenko Zsajlauov
1-2 23:14 Sinyin Antyipov Nyesztyerov
2-2 27:15 Dawes
3-2 46:13 Poliscsuk Zsajlauov Krasznoszlobodcev
4-2 59:28 ENG Dawes
29 Kapura lövések száma 34
12 Kiállításpercek 10
Poluektov Kapusok Garnett

 

Szalavat Julajev (5.)

5-4 (2-0, 3-3, 0-1)

Metallurg (4.)

KHL. Ufa.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:13 PP Mirnov Kolcov Kajgorodov
2-0 16:08 Kajgorodov Pihlström
2-1 21:37 PP Hodgman Gulas
2-2 25:03 PP Koroljuk Mozjakin Zukkarello
3-2 36:17 PP Hlisztov Kolcov Kajgorodov
3-3 37:17 Gulas Antyipin Birjukov
4-3 37:44 Hlisztov Blaták Zinovjev
5-3 39:13 Sopel Muszatov Gluhov
5-4 57:23 Gulas Koroljuk
38 Kapura lövések száma 32
14 Kiállításpercek 12
Tarkki Kapusok Ahonen

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 0-0
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 0-0
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  03. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 3-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  03. 05
Traktor (3.)–Barisz (6.) 3-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4  03. 05
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-3
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5  03. 05
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–?
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk