Hetedik mérkőzések döntenek Keleten

 

Miközben Nyugaton gyorsan lement mind a 4 párharc, Keleten három helyszínen is mindent eldöntő 7. meccsre kerül sor a KHL-ben.

A még be nem fejeződött keleti párharcok nem értek véget vasárnap, csak a keddi hetedik összecsapások döntenek arról, hogy mely csapatok lépnek tovább a következő körbe. A Szibirnek még gólt sem tudott lőni az Avangard, a Barisz a Traktor ellen a harmadik harmadban döntötte el a mérkőzést, Fjodor Poliscsuk két gólt lőtt a kazahok színeiben. A Szalavat Julajev változatos meccsen tudta legyűrni a Metallurgot a legutóbbi négy évet Magnyitogorszkban játszó Gyenyisz Hlisztov vezényletével.

Szibir (7.)

3-0 (1-0, 0-0, 2-0)

Avangard (2.)

KHL. Novoszibirszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:53 Enlund
2-0 46:56 PP Kudroc Lehtera Enlund
3-0 58:17 ENG Szannyikov Fjodorov Drugov
27 Kapura lövések száma 36
10 Kiállításpercek 10
Glass Kapusok Ramö

 

Barisz (6.)

4-2 (1-1, 1-1, 2-0)

Traktor (3.)

KHL. Asztana, 3574 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 13:31 Kontiola Belov
1-1 17:58 PP Poliscsuk Szavcsenko Zsajlauov
1-2 23:14 Sinyin Antyipov Nyesztyerov
2-2 27:15 Dawes
3-2 46:13 Poliscsuk Zsajlauov Krasznoszlobodcev
4-2 59:28 ENG Dawes
29 Kapura lövések száma 34
12 Kiállításpercek 10
Poluektov Kapusok Garnett

 

Szalavat Julajev (5.)

5-4 (2-0, 3-3, 0-1)

Metallurg (4.)

KHL. Ufa.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:13 PP Mirnov Kolcov Kajgorodov
2-0 16:08 Kajgorodov Pihlström
2-1 21:37 PP Hodgman Gulas
2-2 25:03 PP Koroljuk Mozjakin Zukkarello
3-2 36:17 PP Hlisztov Kolcov Kajgorodov
3-3 37:17 Gulas Antyipin Birjukov
4-3 37:44 Hlisztov Blaták Zinovjev
5-3 39:13 Sopel Muszatov Gluhov
5-4 57:23 Gulas Koroljuk
38 Kapura lövések száma 32
14 Kiállításpercek 12
Tarkki Kapusok Ahonen

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 0-0
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 0-0
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  03. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 3-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  03. 05
Traktor (3.)–Barisz (6.) 3-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4  03. 05
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-3
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5  03. 05
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–?
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20 19:30 HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk