Kiesett a Lokomotiv

 

A Szeversztal otthon meg tudta szerezni a negyedik győzelmet.

Csütörtökön a Lokomotiv hazai pályán meg tudta akadályozni a Szeversztal továbbjutását, ám ez szombaton már nem sikerült. A cserepoveciek vezére a csapatkapitányuk, Jevgenyij Ketov volt, aki a harmadik harmadban előbb büntetőből, majd pedig egy kiugrás után talált be Curtis Sanford kapujába.

A Lokomotiv az első fordulós kieséssel eddigi legrosszabb KHL-es szereplését jegyzi, ugyanis az első szezonban eljutott a Gagarin-kupa döntőjéig, míg az ezt követő két szezonban a főcsoportdöntőig meneteltek. A Szeversztal pedig KHL-es története során először jutott túl az első körön, külön kiemelendő, hogy mindezt a házi gólkirályuk, Vagyim Sipacsov nélkül tették, aki csak a párharc első két mérkőzésén játszott megfázás miatt.

Szeversztal (5.)

3-1 (1-0, 0-1, 2-0)

Lokomotiv (4.)

KHL. Cserepovec, 5686 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:32 Fedoszejev Dedunov
1-1 29:20 PP Guszkov Dixon Kronwall
2-1 48:34 PS Ketov
3-1 49:36 Ketov Kazionov
33 Kapura lövések száma 25
10 Kiállításpercek 8
Kosecskin Kapusok Sanford

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 0-0
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 0-0
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  03. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 3-2
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 03. 03  03. 05
Traktor (3.)–Barisz (6.) 3-2
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 03. 03  03. 05
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-2
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 03. 03  03. 05
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–?
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk