A Spártai Riszacicák erősítik a programot

   

Természetesen a Dab.Docler is a tőle megszokott intenzitással készül a MOL Liga-rájátszásra, a klub tájékoztatást adott a hétvégi kínálatról.

A két mérkőzés kezdő dobásait a Dab.Docler két fő dunaújvárosi szponzorának képviselői fogják elvégezni: szombaton Berényi László, a Meiser Ferroste Kft. ügyvezető igazgatója, vasárnap pedig Bencs Attila, a Hamburger Hungária Kft. első embere.

A vasárnapi mérkőzés első szünetében az újvárosi hokis lányok, az Angels játékosai ünnepélyes díjátadó keretében vehetik majd át ezüstérmeiket Szélig Árpádtól, az MJSZ elnökségi tagjától.

Emellett a szurkolókat szórakoztató játékok és bocsa várja majd a meccsek szüneteiben, a forró hangulatot pedig a Spártai Riszacicák pompomlány csapata igyekszik majd fokozni egész hétvégén.

 

Ahogy már korábban is jeleztük, a két dunaújvárosi sportcsapat összefogásának jeleként a kézilabdás lányok pénteki meccsére érvényesek lesznek a Dab.Docler szezonbérletei, majd az elődöntő hétvégi mérkőzéseit a bérletes kézilabdadrukkerek tekinthetik meg ingyen. Emellett továbbra is él a diákakció, melynek keretében a dunaújvárosi általános és középiskolások ingyenesen tekinthetik meg a meccseket érvényes diákigazolvány felmutatásával.

Egy szurkolói videó is erősíti az előkészületeket.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk