Az esélyesebbek a továbbjutás küszöbén

   

Mindhárom még le nem zárult keleti párharcban az esélyesebb csapat nyert.

Az Avangard–Szibir találkozón egyetlen gól esett, a hosszabbítás kilencedik percében a hazaiak második sora talált be Jeff Glass kapujába, így vasárnap Novoszibirszkben tovább is juthatnak az omszkiak. A Traktor is idegenben, mégpedig Kazahsztánban fejezheti be a párharcot, miután háromgólos győzelmet arattak Kuznyecovék a Barisz ellen. Milan Gulas eddigi nyolc mérkőzésén pontot sem szerzett a Metallurgban, pénteken viszont a cseh támadó két góljával győzték le a magnyitogorszkiak a Szalavat Julajevet.

Avangard (2.)

1-0 (0-0, 0-0, 0-0, 1-0)

Szibir (7.)

KHL. Omszk, 9880 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 68:17 Szjomin Frolov Záborsky
37 Kapura lövések száma 30
14 Kiállításpercek 14
Ramö Kapusok Glass

 

Traktor (3.)

6-3 (3-1, 2-1, 1-1)

Barisz (6.)

KHL. Cseljabinszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 09:00 PP Bochenski Troscsinszkij Dawes
1-1 11:25 Kuznyecov Csisztov
2-1 13:47 PP Bulis Rjabikin Csisztov
3-1 18:53 Antyipov
4-1 23:18 PP Bulis Quint Csisztov
5-1 33:28 PP Quint Csisztov Rjabikin
5-2 39:52 PP Szavcsenko Poluektov
6-2 56:00 SH Panov Kontiola
6-3 59:28 Boyd Dawes
30 Kapura lövések száma 36
14 Kiállításpercek 10
Garnett Kapusok Poluektov

 

Metallurg (4.)

2-1 (1-0, 1-0, 0-1)

Szalavat Julajev (5.)

KHL. Magnyitogorszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:45 Gulas Hodgman
2-0 29:28 Gulas Hodgman Liszin
2-1 43:10 Ruzicka Hlisztov Zinovjev
35 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 14
Ahonen Kapusok Tarkki

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-3
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 03. 02 03. 04
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–?
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.)
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  03. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 3-2
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 03. 03  03. 05
Traktor (3.)–Barisz (6.) 3-2
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 03. 03  03. 05
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-2
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 03. 03  03. 05
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–?
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk