A moszkvaiak kisöpörték a csehszlovákokat

   

A Szeversztal–Lokomotiv talákozó pedig KHL-rekordot jelentő bő 119 percen át tartott.

Hétfőn a Lev és a Slovan számára is véget ért a KHL idei rájátszása. A CSZKA és a Dinamo is nyerni tudott, így mindkét moszkvai csapat söpréssel jutott be a főcsoport-elődöntőbe. Az SZKA kiköszörülte a vasárnapi csorbát, a szentpéterváriak hatot lőttek az Atlantnak. A Szeversztal–Lokomotiv párharc pedig annyira kiélezett, hogy a felek csak a hatodik harmad 19. percében tudták döntésre vinni az összecsapást, a Szeversztal győzelme azt jelenti, hogy egy győzelemre kerültek a Lokomotiv kiejtésétől.

Keleten csak az Ak Barsznak van esélye söprésre, Morozovék újfent a harmadik harmadot nyomták meg. Az Avangard egyre nagyobb bajban van, a Szibir 2-1-re vezet az omszkiak ellen összesítésben. A Traktor a Barisz otthonában nyert, a cseljabinszkiek így szépítettek, visszahozva a reményeket. A Szalavat Julajev pedig otthon diadalmaskodott a Metallurg ellen, az ufaiak vezetnek is összesítésben.

Nyeftyehimik (8.)

1-2 (0-0, 0-0, 1-2)

Ak Barsz (1.)

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 48:19 Obuhov Zsergyev
0-2 52:48 PP Tyerescsenko Kuljas Medvegyev
1-2 59:05 Netik Koukal Mamasev
34 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 8
Dalton Kapusok Barulin

 

Szibir (7.)

4-1 (2-1, 0-0, 2-0)

Avangard (2.)

KHL. Novoszibirszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:14 Kopejkin Krivonozskin Kutuzov
1-1 04:54 Pervusin Pujacs
2-1 13:31 PP Kudroc Kopejkin
3-1 47:45 Kudroc Romanov
4-1 56:36 Vorosilo Szannyikov
17 Kapura lövések száma 25
8 Kiállításpercek 22
Glass Kapusok Ramö

 

Barisz (6.)

1-3 (1-1, 0-2, 0-0)

Traktor (3.)

KHL. Asztana, 4072 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 12:02 PP Panov Quint Jakucenya
1-1 15:56 PP Rugyenko Grigorjev
1-2 21:30 SH Vasziljcsenko Jakucenya
1-3 36:10 Dugin Karpov
32 Kapura lövések száma 21
12 Kiállításpercek 14
Jeremejev Kapusok Garnett

 

Szalavat Julajev (5.)

4-1 (0-1, 3-0, 1-0)

Metallurg (4.)

KHL. Ufa, 7920 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 19:54 Mozjakin Liszin
1-1 21:18 PP Filatov Blaták
2-1 26:18 Pihlström Filatov Kolcov
3-1 35:38 Pankov Szvitov Sopel
4-1 59:45 SH Proskin
30 Kapura lövések száma 27
12 Kiállításpercek 20
Tarkki Kapusok Gelasvili

 

Atlant (8.)

 1-6 (0-2, 0-2, 1-2)

SZKA (1.)

KHL. Mityiscsi, 6800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 01:22 Varnakov Panarin Ramstedt
0-2 17:56 PP Panarin Dallman Ramstedt
0-3 22:52 Fjodorov Martensson Nyeprjajev
0-4 34:58 Csugyinov
0-5 43:05 Martensson Tyihonov Thoresen
0-6 46:19 PP Oszipov Panarin Ramstedt
1-6 58:59 Visnyevszkij Ozolins
28 Kapura lövések száma 48
10 Kiállításpercek 10
Galimov Kapusok Kaszutyin

 

Lev (7.)

1-2 (0-1, 1-1, 0-0)

CSZKA (2.)

KHL. Prága, 8095 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 18:40 PP I. Radulov A. Radulov Rjaszenszkij
0-2 21:13 Sirokov Kvasa A. Radulov
1-2 25:21 PP Maenpaa Danielsson
22 Kapura lövések száma 28
22 Kiállításpercek 20
Pöpperle Kapusok Stana

 

Slovan (6.)

2-3 (0-1, 0-2, 2-0)

Dinamo (3.)

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:32 Petruzalek Mironov Jerjomenko
0-2 26:28 Konykov Pesztunov Babenko
0-3 29:26 PP Jalasvaara Szolovjov Kokarjev
1-3 42:25 PP Svarny Bartovic J. Mikus
2-3 46:24 Mihalik Hudacek
- Kapura lövések száma -
- Kiállításpercek -
Janus Kapusok Jerjomenko

 

Szeversztal (5.)

3-2 (1-2, 1-0, 0-0, 0-0, 0-0, 1-0)

Lokomotiv (4.)

KHL. Cserepovec, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 13:42 Medvegyev Caslava Ketov
1-1 15:27 Csernyikov
1-2 18:55 PP Guszkov Plotnyikov Kronwall
2-2 29:34 Anyiszin
3-2 118:48 Kazionov Ketov Medvegyev
83 Kapura lövések száma 50
20 Kiállításpercek 18
Kosecskin Kapusok Sanford

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 3-1
1-0 7-0 1-3 6-1 02. 28 03. 02 03. 04
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 1-3
1-2 2-1 2-3 2-3 02. 28 03. 02 03. 04
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  03. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 3-0
 5-1 2-0 2-1 02. 26 03. 01 03. 03  03. 05
Avangard (2.)–Szibir (7.) 1-2
5-0 0-1 1-4 02. 26 03. 01 03. 03  03. 05
Traktor (3.)–Barisz (6.) 1-2
3-4 3-5 3-1 02. 26 03. 01 03. 03  03. 05
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 1-2
3-4 2-0 1-4 02. 26 03. 01 03. 03  03. 05
Keleti-főcsoport, elődöntők
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS INFO
U20 16:50 SLLKMH 
KK 17:30 BRACZB INFO
EL 18:00 DABMAC INFO
EL 18:00 UTEVC2 INFO
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk