Az Atlant szépített az SZKA ellen

   

A két moszkvai csapat viszont egy győzelemre került a továbbjutástól.

Vasárnap a nyugati főcsoport-negyeddöntők harmadik mérkőzéseit játszották. Az SZKA hiába vezetett az Atlant ellen egy harmad után, a második játékrészben hármat lőttek a hazaiak, így elmaradt a sokak által várt söprés a szentpéterváriak részéről. A Lev is megszerezte a vezetést, de a CSZKA fordított, így egy győzelemre került a rájátszás következő körétől. A Slovan is első hazai KHL-playoffmeccsét rendezte a csehekhez hasonlóan, de nekik sem termett több babér. Hiába vezettek a pozsonyiak két góllal, a címvédő Dinamo Moszkva kihasználta a védelmi hibákat a második harmadban, így nyert. A Szeversztal–Lokomotiv találkozó pedig sokáig döntetlenre állt, ám 33 másodperccel a harmadik harmad vége előtt a hazaiak megszerezték a győztes gólt, így összesítésben 2-1-re vezetnek.

Atlant (8.)

3-1 (0-1, 3-0, 0-0)

SZKA (1.)

KHL. Mityiscsi, 6800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:17 Kucserjavenko
1-1 23:38 Jasin Smeljov
2-1 25:03 PP Engqvist Mihnov Majorov
3-1 36:45 PP Gluhov Koszmacsov
27 Kapura lövések száma 41
12 Kiállításpercek 24
Galimov Kapusok Jezsov

 

Lev (7.)

1-3 (0-0, 1-2, 0-1)

CSZKA (2.)

KHL. Prága, 8213 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 20:46 Novotny Oystrick
1-1 28:12 PP Ozsiganov A. Radulov
1-2 28:51 Davis Sprukts Kozlov
1-3 52:14 Prohorkin Kvasa
26 Kapura lövések száma 20
10 Kiállításpercek 35
Pöpperle Kapusok Stana

 

Slovan (6.)

2-4 (1-0, 1-4, 0-0)

Dinamo (3.)

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:59 PP Bliznák Miklik Sersen
2-0 22:56 Kytnár Hudacek Mojzis
2-1 23:48 Szopin Szojin
2-2 25:40 PP Kvapil Szopin Jerjomenko
2-3 35:16 Granák Kokarjev Petruzalek
2-4 38:33 Petruzalek Cvetkov Kokarjev
27 Kapura lövések száma 35
12 Kiállításpercek 8
Konrád Kapusok Jerjomenko

 

Szeversztal (5.)

3-2 (0-1, 1-1, 2-0)

Lokomotiv (4.)

KHL. Cserepovec, 5666 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:32 Kronwall Dixon
1-1 24:25 Anyiszin Medvegyev
1-2 32:22 Plotnyikov Galimov
2-2 50:38 Jegorsev Sztoljarov Anyiszin
3-2 59:27 Alekszejev Laakso Bergfors
41 Kapura lövések száma 23
2 Kiállításpercek 4
Kosecskin Kapusok Sanford

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 2-1
1-0 7-0 1-3 02. 25 02. 28 03. 02  03. 04
CSZKA (2.)–Lev (7.) 3-0
3-2 3-2 3-1 02. 25 02. 28 03. 02  03. 04
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 3-0
5-1 3-2 4-2 02. 25 02. 28 03. 02  03. 04
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 1-2
1-2 2-1 2-3 02. 25 02. 28 03. 02  03. 04
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  03. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 2-0
 5-1 2-0 02. 25 02. 26 03. 01 03. 03  03. 05
Avangard (2.)–Szibir (7.) 1-1
5-0 0-1 02. 25 02. 26 03. 01 03. 03  03. 05
Traktor (3.)–Barisz (6.) 0-2
3-4 3-5 02. 25 02. 26 03. 01 03. 03  03. 05
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 1-1
3-4 2-0 02. 25 02. 26 03. 01 03. 03  03. 05
Keleti-főcsoport, elődöntők
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk