Znojmo?Fehérvár 6-2

A rájátszás elúszott, egy korszak véget ért, ennek a csapatnak három EBEL-meccse van hátra, aztán következhet az újjáépítés. Nem támadt fel a magyar EBEL-csapat Znojmóban sem, a végére súlyos vereséget szenvedett a Fehérvár a sokadik és egyben utolsó sorsdöntő meccsen.

Az első és a harmadik harmadot nullára vesztette el a Volán, a középsőt viszont 2-1-re megnyerte. Ahogy legutóbb Dornbirnban, úgy most is felállt vesztett helyzetből a Neliba-csapat, de 2-2 után azonnal újabb gólt kapott, és többször nem volt ereje egyenlíteni. Az utolsó harmadban egy perc alatt ment el végleg a meccs, a végén pedig a lassan menetrendszerű emberelőnyös gólunkat is megkaptuk, ez volt a 7. a szezonban. 5-2 után Rajna Miklós váltotta Adam Munrót a kapuban.

Orlí Znojmo 6-2 (2-0, 1-2, 3-0)