A Slovan bejutott a KHL-rájátszásba

   

A szlovák újonc immár biztosan a playoff részvevője. Szerdán folytatódott a nemzetközi szünet után a KHL, két csapat, az Avangard és a Metallurg Magnyitogorszk kivételével mindenki jégre lépett.

Nyugaton már csak négy csapat küzd két playoffhelyért, ugyanis a többi eredmény függvényében a Slovan hosszabbításos moszkvai győzelme már biztos rájátszást ért, míg a Torpedo hiába nyert, az előtte állók pontot szereztek, így készülhet a Remény-kupára. Az éles harcban állók közül a Lev immáron 72 ponttal áll a hetedik helyen a rigai győzelme után, a cseheket a fehérorosz Dinamo Minszk követi a Vityaz elleni sikerrel egy pontos lemaradással, a kilencedik Donbassz egy pontot tudott otthon tartani a CSZKA ellen, így 69 ponttal rendelkezik, míg a tizedik Atlant szintén büntetőkkel bukott, jelenleg 67 pontos. Keleten minden változatlan, a Nyeftyehimik és a Jugra is bukott, maradt a négypontos differencia.

A játéknapról még említést érdemel Niklas Hagman mesterhármasa, a finn támadó a Lokomotiv színeiben lőtt három gólt az Amurnak. Vaszilij Kosecskin 49 mérkőzésen át tartó sorozata pedig megszakadt, a két méter magas kapus a Szeversztal összes idei mérkőzésén védett, az Ak Barsz elleni találkozón viszont pihentette őt Nazarov mester a szintén minden meccsen jégre lépő Vagyim Sipacsovhoz hasonlóan.

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

Barisz

4-2 (1-0, 1-0, 2-2)

Dinamo Moszkva

KHL. Asztana, 3717 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:25 PP Krasznoszlobodcev Litvinyenko Zsajlauov
2-0 32:21 Bochenski Dawes
3-0 43:02 Rugyenko Rahmanov
4-0 56:24 PP Zsajlauov Poliscsuk Krasznoszlobodcev
4-1 58:45 Cvetkov Granák
4-2 59:59 PP Gorohov Gorovikov Jalasvaara
24 Kapura lövések száma 28
12 Kiállításpercek 12
Jeremejev Kapusok Saricsenkov

 

Jugra

2-3 (0-1, 2-1, 0-1)

SZKA

KHL. Hanti-Manszijszk, 4000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 17:28 PP Prucha Martensson Dallman
1-1 26:35 PP Kriszanov Glazacsev Troncinsky
2-1 32:54 Pepeljajev
2-2 37:14 Kucserjavenko Makarov Burdaszov
2-3 54:58 Varnakov
29 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 20
Birjukov Kapusok Kaszutyin

 

Traktor

3-1 (1-1, 1-0, 1-0)

Avtomobiliszt

KHL. Cseljabinszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:54 Quint Kuznyecov Bulis
1-1 13:54 Spirko Szimakov
2-1 39:26 Kosztyicin Popov Razin
3-1 57:18 Dugin Antyipov
26 Kapura lövések száma 21
0 Kiállításpercek 8
Garnett Kapusok Lobanov

 

Nyeftyehimik

1-2 (0-0, 0-2, 1-0)

Szalavat Julajev

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 20:51 Mirnov Proskin
0-2 25:44 Szlepisev Sopel
1-2 48:40 Ljuducsin Nurtgyinov
36 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 4
Dalton Kapusok Tarkki

 

Torpedo

5-2 (2-1, 2-1, 1-0)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 3800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:33 SH Lazarjev Mereszkin
1-1 04:10 Zajnullin Ugarov
2-1 13:59 Thörnberg Hietanen Makarov
3-1 22:34 A. Potapov Galuzin Miscsenko
3-2 25:38 Romanov Kurepanov Turukin
4-2 37:24 PP Vasziljev Hietanen Ugarov
5-2 47:42 Gorbunov Vasziljev
33 Kapura lövések száma 22
10 Kiállításpercek 6
Beszpalov Kapusok Kljucsnyikov

 

Lokomotiv

4-1 (1-0, 2-0, 1-1)

Amur

KHL. Jaroszlavl, 8168 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:37 Hagman Dixon Kaljuzsnij
2-0 36:27 PP Hagman Kronwall Kaljuzsnij
3-0 38:53 PP Kronwall Plotnyikov Averin
4-0 47:58 PP Hagman Dixon Guszkov
4-1 52:05 PP Junykov V. Loginov Hytönen
41 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 16
Sanford Kapusok Kuznyecov

 

Szeversztal

0-2 (0-0, 0-1, 0-1)

Ak Barsz

KHL. Cserepovec, 4560 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 38:48 Petrov Homickij Zsergyev
0-2 59:42 Immonen Nyikulin Obuhov
46 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 8
Peretyagin Kapusok Barulin

 

Vityaz

2-4 (0-1, 0-2, 2-1)

Dinamo Minszk

KHL. Csehov, 2000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 05:39 Melesko Kulakov
0-2 34:58 Laine Hirschovits Irgl
0-3 35:54 PP Mihaljov Stapleton
1-3 47:47 Belouszov Tatalin
2-3 59:02 Hafizullin Kugyinov
2-4 59:56 Stapleton
31 Kapura lövések száma 38
12 Kiállításpercek 6
Liszutyin Kapusok Haugen

 

Atlant

2-3 (1-1, 0-1, 1-0, 0-0, 0-1)

Szibir

KHL. Mityiscsi, 5700 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:14 Majorov Ozolins Sevcsenko
1-1 14:08 Szannyikov
1-2 39:25 PP Kopejkin Lekomcev
2-2 42:31 PP Mihnov Jasin
2-3 65:00 GWS Enlund
26 Kapura lövések száma 30
8 Kiállításpercek 14
Galimov Kapusok Glass

 

Szpartak

3-4 (0-0, 2-3, 1-0, 0-1)

Slovan

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3274 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 21:03 Kukumberg Tabacek
1-1 27:10 PP Szuglobov Radivojevic Kozlov
1-2 28:58 Bartovic Tabacek
2-2 29:33 Nyikoncev Ankugyinov
2-3 36:25 J. Mikus Stajnoch Svarny
3-3 40:49 Kozlov Zseldakov Radivojevic
3-4 61:19 Bartovic Bliznák Mojzis
24 Kapura lövések száma 20
2 Kiállításpercek 8
Lasák Kapusok Janus

 

Donbassz

1-2 (0-0, 0-1, 1-0, 0-0, 0-1)

CSZKA

KHL. Donyeck, 4031 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 26:48 Prohorkin Monya Rilov
1-1 54:56 Wirtanen Kagarlickij
1-2 65:00 GWS A. Radulov
28 Kapura lövések száma 33
4 Kiállításpercek 27
Laco Kapusok Stana

 

Dinamo Riga

1-3 (0-0, 1-1, 0-2)

Lev

KHL. Riga, 3530 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 24:21 PP Vrána Birner Maenpaa
1-1 34:14 PP Karsums Sotnieks Szczechura
1-2 42:40 PP Oystrick Danielsson
1-3 50:29 PP Maenpaa Danielsson Oystrick
28 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 4
Tellqvist Kapusok Pöpperle
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk