A lettekkel lett teljes az olimpiai mezőny

   

A rigai selejtező végeztével kialakult a 2014-es szocsi játékok mezőnye. Vasárnap délután Lettország hazai pályán küzdhetett az olimpiáért Franciaország ellen. A kazahok már minden tőlük telhetőt megtettek a britek legyőzésével, viszont a franciák nem tudták begyűjteni a három pontot a lettek ellen. Meunierék hiába vezettek egy harmad után, a házigazdák hosszabbításra mentették a mérkőzést, ezzel kijutva az olimpiára. Tehát hosszabbítás után hiába 3-2-re nyertek a franciák, a 2014-es szocsi olimpiára Lettország jutott ki.

A 2014-es szocsi olimpia jégkorongtornájának csoportbeosztása:
A-csoport:  Oroszország, Szlovákia, USA, Szlovénia
B-csoport: Finnország, Kanada, Norvégia, Ausztria
C-csoport: Csehország, Svédország, Svájc, Lettország

EIHC-torna, Tychy (Lengyelország):
2013. február 7., 16.00: Magyarország–Románia 7-0
2013. február 7., 19.30: Dél-Korea–Lengyelország 2-3
2013. február 8., 16.00: Magyarország–Dél-Korea 6-1
2013. február 8., 19.30: Lengyelország–Románia 10-0
2013. február 9., 14.30: Románia–Dél-Korea 3-4
2013. február 9., 18.00: Lengyelország–Magyarország 1-2

Euro Hockey Tour, Oddset Hockey Games, Stockholm (Svédország):
2013. február 6., 19.30: Oroszország–Finnország (Szentpétervár) 4-3
2013. február 7., 19.00: Csehország–Svédország 2-0
2013. február 9., 13.30: Finnország–Csehország 3-0
2013. február 9., 17.30: Svédország–Oroszország 1-4
2013. február 10., 13.00: Oroszország–Csehország
2013. február 10., 17.00: Svédország–Finnország

Olimpiai selejtező torna, D-csoport, Bietigheim-Bissingen (Németország):
2013. február 7., 16.00: Ausztria–Olaszország 3-2
2013. február 7., 19.30: Németország–Hollandia 5-1
2013. február 8., 16.00: Ausztria–Hollandia 6-1
2013. február 8., 19.30: Olaszország–Németország 2-1
2013. február 10., 11.45: Hollandia–Olaszország 1-4
2013. február 10., 15.15: Németország–Ausztria 3-2

Olimpiai selejtező torna, E-csoport, Riga (Lettország):
2013. február 7., 14.30: Franciaország–Kazahsztán 2-3
2013. február 7., 18.30: Lettország–Nagy-Britannia 6-2
2013. február 8., 14.30: Franciaország–Nagy-Britannia 4-2
2013. február 8., 18.30: Kazahsztán–Lettország 2-3
2013. február 10., 12.00: Nagy-Britannia–Kazahsztán 0-6
2013. február 10., 16.00: Lettország–Franciaország 2-3

Olimpiai selejtező torna, F-csoport, Vojens (Dánia):
2013. február 7., 16.00: Fehéroroszország–Szlovénia 2-4
2013. február 7., 20.00: Dánia–Ukrajna 2-0
2013. február 8., 17.00: Fehéroroszország–Ukrajna 6-0
2013. február 8., 21.00: Szlovénia–Dánia 2-1
2013. február 10., 14.00: Ukrajna–Szlovénia 1-6
2013. február 10., 18.00: Dánia–Fehéroroszország

Barátságos mérkőzések (Norvégia):
2013. február 7., 19.00: Norvégia–Svájc 4-1
2013. február 8., 19.00: Svájc–Szlovákia 1-2
2013. február 9., 16.00: Szlovákia–Norvégia 2-4

Olimpiai selejtező torna, női, C-csoport, Poprád (Szlovákia):
2013. február 7., 14.00: Norvégia–Japán 3-4
2013. február 7., 18.00: Szlovákia–Dánia 1-2
2013. február 8., 14.00: Norvégia–Dánia 1-2
2013. február 8., 18.00: Japán–Szlovákia 0-1
2013. február 10., 14.00: Dánia–Japán
2013. február 10., 18.00: Szlovákia–Norvégia

Olimpiai selejtező torna, női, D-csoport, Weiden (Németország):
2013. február 7., 16.00: Kazahsztán–Csehország 1-5
2013. február 7., 19.30: Németország–Kína 3-1
2013. február 8., 16.00: Kazahsztán–Kína 1-2
2013. február 8., 19.30: Csehország–Németország 1-3
2013. február 10., 14.00: Kína–Csehország
2013. február 10., 17.30: Németország–Kazahsztán

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 19., vasárnap
U18 17:10 AVSMAC 4-2VÉGE
március 20., hétfő
MOL 18:00 MACMIS 3-4VÉGE
    • M4 SPORT
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
KHL 17:30 SZKLOK 5-4 HVÉGE
    • SPORT 2
március 24., péntek
NHL 00:05 WSHCBJ 
    • SPÍLER TV
NHL 03:30 LAKWPG 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
U16 18:40 MACAVS 
március 25., szombat
U20   DHKAVS 
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20* 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18   UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk