A finnek nyerték a svéd tornát

   

Összességében pedig továbbra is az oroszok vezetnek az EHT-ben. A vasárnap délutáni meccsen a csehek kihasználtak két orosz védelmi hibát, ami elég volt a győzelmükhöz. A meccs felénél Konsztantyin Barulin a kapuja mögött eladta a korongot, ám hiába ért vissza a kapujába, Zbynek Irgl belőtte a gólt. A harmadik játékrész tizedik percében újabb cseh gól esett, ekkor Anton Belov rosszul passzolt, majd pedig Vaclav Nedorost talált a kapuba. Három perccel később Jevgenyi Kuznyecov szépíteni tudott, de egyenlíteni már nem, 2-1-es cseh győzelem született.

Az esti találkozón a délutáni eredményből adódóan a finneknek győzniük kellett a házigazda svédek ellen, ami sikerült is. A második harmadtól kezdve végig vezettek a finnek, végül 5-2-re nyertek, így a svédek az utolsó helyen végeztek saját tornájukon, pontot sem szereztek.

A 2013-as Oddset Hockey Games végeredménye:
1. Finnország 7 pont
2. Csehország 6
3. Oroszország 5
4. Svédország 0

A 2012/13-as Euro Hockey Tour állása három torna után:
1.  Oroszország 18 pont
2. Finnország 15
3. Csehország 15
4. Svédország  6

A 2014-es szocsi olimpia jégkorongtornájának csoportbeosztása:
A-csoport:  Oroszország, Szlovákia, USA, Szlovénia
B-csoport: Finnország, Kanada, Norvégia, Ausztria
C-csoport: Csehország, Svédország, Svájc, Lettország

EIHC-torna, Tychy (Lengyelország):
2013. február 7., 16.00: Magyarország–Románia 7-0
2013. február 7., 19.30: Dél-Korea–Lengyelország 2-3
2013. február 8., 16.00: Magyarország–Dél-Korea 6-1
2013. február 8., 19.30: Lengyelország–Románia 10-0
2013. február 9., 14.30: Románia–Dél-Korea 3-4
2013. február 9., 18.00: Lengyelország–Magyarország 1-2

Euro Hockey Tour, Oddset Hockey Games, Stockholm (Svédország):
2013. február 6., 19.30: Oroszország–Finnország (Szentpétervár) 4-3
2013. február 7., 19.00: Csehország–Svédország 2-0
2013. február 9., 13.30: Finnország–Csehország 3-0
2013. február 9., 17.30: Svédország–Oroszország 1-4
2013. február 10., 13.00: Oroszország–Csehország 1-2
2013. február 10., 17.00: Svédország–Finnország 2-5

Olimpiai selejtező torna, D-csoport, Bietigheim-Bissingen (Németország):
2013. február 7., 16.00: Ausztria–Olaszország 3-2
2013. február 7., 19.30: Németország–Hollandia 5-1
2013. február 8., 16.00: Ausztria–Hollandia 6-1
2013. február 8., 19.30: Olaszország–Németország 2-1
2013. február 10., 11.45: Hollandia–Olaszország 1-4
2013. február 10., 15.15: Németország–Ausztria 3-2

Olimpiai selejtező torna, E-csoport, Riga (Lettország):
2013. február 7., 14.30: Franciaország–Kazahsztán 2-3
2013. február 7., 18.30: Lettország–Nagy-Britannia 6-2
2013. február 8., 14.30: Franciaország–Nagy-Britannia 4-2
2013. február 8., 18.30: Kazahsztán–Lettország 2-3
2013. február 10., 12.00: Nagy-Britannia–Kazahsztán 0-6
2013. február 10., 16.00: Lettország–Franciaország 2-3

Olimpiai selejtező torna, F-csoport, Vojens (Dánia):
2013. február 7., 16.00: Fehéroroszország–Szlovénia 2-4
2013. február 7., 20.00: Dánia–Ukrajna 2-0
2013. február 8., 17.00: Fehéroroszország–Ukrajna 6-0
2013. február 8., 21.00: Szlovénia–Dánia 2-1
2013. február 10., 14.00: Ukrajna–Szlovénia 1-6
2013. február 10., 18.00: Dánia–Fehéroroszország 2-3

Barátságos mérkőzések (Norvégia):
2013. február 7., 19.00: Norvégia–Svájc 4-1
2013. február 8., 19.00: Svájc–Szlovákia 1-2
2013. február 9., 16.00: Szlovákia–Norvégia 2-4

Olimpiai selejtező torna, női, C-csoport, Poprád (Szlovákia):
2013. február 7., 14.00: Norvégia–Japán 3-4
2013. február 7., 18.00: Szlovákia–Dánia 1-2
2013. február 8., 14.00: Norvégia–Dánia 1-2
2013. február 8., 18.00: Japán–Szlovákia 0-1
2013. február 10., 14.00: Dánia–Japán 0-5
2013. február 10., 18.00: Szlovákia–Norvégia 3-5

Olimpiai selejtező torna, női, D-csoport, Weiden (Németország):
2013. február 7., 16.00: Kazahsztán–Csehország 1-5
2013. február 7., 19.30: Németország–Kína 3-1
2013. február 8., 16.00: Kazahsztán–Kína 1-2
2013. február 8., 19.30: Csehország–Németország 1-3
2013. február 10., 14.00: Kína–Csehország 2-3
2013. február 10., 17.30: Németország–Kazahsztán 5-0

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20 16:30 ETOMIS 
U20 17:40 KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk