Franciaország–Magyarország 2-1

Pénteken is jól tartották magukat a magyar fiatalok az U18-as négy nemzet tornán. A csütörtöki, olaszok elleni találkozón is helyt állt a magyar ifjúsági válogatott, de egy nappal később is csak egygólos vereséget szenvedett két osztállyal feljebb játszó riválisától. Már a második percben megszerezték a vezetést a franciák, harmadbeli fölényüket a 26-4-es kapura lövési arány tükrözi.

A második játékrészben csak néggyel lőttek többet kapura a gallok, Köllő Roland egyenlítő találata után hat perccel később viszont már újra vezettek. A záró húsz percben hiába tett meg mindent az egyenlítésért, és nyerte a kapura lövést 15-8-ra a magyar U18-as csapat, az eredmény maradt 2-1. A játéknap másik mérkőzésén a szlovének 3-1-re legyőzték az olaszokat, szombaton előbbiek ellen lépnek jégre fiaink 16.30-kor.