Rengeteg mérkőzés szerdától vasárnapig

   

5 nap alatt 45 nagyon és kevésbé fontos mérkőzést játszanak a férfi és női válogatottak. Egybegyűjtöttük valamennyit, itt fogjuk követni az eseményeket is.

EIHC-torna, Tychy (Lengyelország):
2013. február 7., 16.00: Magyarország–Románia
2013. február 7., 19.30: Dél-Korea–Lengyelország
2013. február 8., 16.00: Magyarország–Dél-Korea
2013. február 8., 19.30: Lengyelország–Románia
2013. február 9., 14.30: Románia–Dél-Korea
2013. február 9., 18.00: Lengyelország–Magyarország

Euro Hockey Tour, Oddset Hockey Games, Stockholm (Svédország):
2013. február 6., 19.30: Oroszország–Finnország (Szentpétervár)
2013. február 7., 19.00: Csehország–Svédország
2013. február 9., 13.30: Finnország–Csehország
2013. február 9., 17.30: Svédország–Oroszország
2013. február 10., 13.00: Oroszország–Csehország
2013. február 10., 17.00: Svédország–Finnország

Olimpiai selejtező torna, D-csoport, Bietigheim-Bissingen (Németország):
2013. február 7., 16.00: Ausztria–Olaszország
2013. február 7., 19.30: Németország–Hollandia
2013. február 8., 16.00: Ausztria–Hollandia
2013. február 8., 19.30: Olaszország–Németország
2013. február 10., 11.45: Hollandia–Olaszország
2013. február 10., 15.15: Németország–Ausztria

Olimpiai selejtező torna, E-csoport, Riga (Lettország):
2013. február 7., 14.30: Franciaország–Kazahsztán
2013. február 7., 18.30: Lettország–Nagy-Britannia
2013. február 8., 14.30: Franciaország–Nagy-Britannia
2013. február 8., 18.30: Kazahsztán–Lettország
2013. február 10., 12.00: Nagy-Britannia–Kazahsztán
2013. február 10., 16.00: Lettország–Franciaország

Olimpiai selejtező torna, F-csoport, Vojens (Dánia):
2013. február 7., 16.00: Fehéroroszország–Szlovénia
2013. február 7., 20.00: Dánia–Ukrajna
2013. február 8., 17.00: Fehérorszország–Ukrajna
2013. február 8., 21.00: Szlovénia–Dánia
2013. február 10., 14.00: Ukrajna–Szlovénia
2013. február 10., 18.00: Dánia–Fehéroroszország

Barátságos mérkőzések (Norvégia):
2013. február 7., 19.00: Norvégia–Svájc
2013. február 8., 19.00: Svájc–Szlovákia
2013. február 9., 16.00: Szlovákia–Norvégia

Olimpiai selejtező torna, női, C-csoport, Poprád (Szlovákia):
2013. február 7., 14.00: Norvégia–Japán
2013. február 7., 18.00: Szlovákia–Dánia
2013. február 8., 14.00: Norvégia–Dánia
2013. február 8., 18.00: Japán–Szlovákia
2013. február 10., 14.00: Dánia–Japán
2013. február 10., 18.00: Szlovákia–Norvégia

Olimpiai selejtező torna, női, D-csoport, Weiden (Németország):
2013. február 7., 16.00: Kazahsztán–Csehország
2013. február 7., 19.30: Németország–Kína
2013. február 8., 16.00: Kazahsztán–Kína
2013. február 8., 19.30: Csehország–Németország
2013. február 10., 14.00: Kína–Csehország
2013. február 10., 17.30: Németország–Kazahsztán

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20 19:30 HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk