Az SZKA megnyerte az alapszakaszt

 

Mindeközben újabb csapatok biztosították be a helyüket a rájátszásban. A Keleti-főcsoportban már csak egyetlen szabad hely maradt, a Szalavat Julajev, a Barisz és a Szibir is nyert, az ufaiak az Ak Barszt tömték ki öt góllal, míg a kazahok az Avangardot gyűrték le. A Nyeftyehimik nyert a Torpedo ellen, így a nyolcadik helyen négypontos előnye van a kilencedik Jugrával szemben.

Nyugaton csak a Szeversztal biztosította be újonnan a helyét a Metallurg Magnyitogorszk legyőzésével. A rájátszásért küzdő csapatok közül csak az Atlant lépett jégre, a mityiscsiek nyertek a Lokomotiv ellen. Az SZKA pedig a Dinamo Moszkva legyűrése után immáron 110 ponttal áll, előnyük behozhatatlan, a mögöttük álló Avangardnak 101 pontja és két hátralévő mérkőzése van.

Metallurg Novokuznyeck

1-7 (0-2, 1-4, 0-1)

Szibir

KHL. Novokuznyeck, 3100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:50 Kulda Drugov
0-2 19:04 Kutuzov
1-2 24:12 PP Mereszkin Lazarjev
1-3 27:36 Romanov Enlund Lehtera
1-4 32:26 Lehtera Enlund Romanov
1-5 36:53 PP Lehtera Enlund Drugov
1-6 39:51 PP Kulda Gubin Lekomcev
1-7 54:41 PP Kutuzov Zajcev
27 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 14
Kljucsnyikov Kapusok Glass

 

Barisz

5-4 (1-1, 1-1, 3-2)

Avangard

KHL. Asztana, 4022 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:24 Poliscsuk Krasznoszlobodcev
1-1 14:24 Záborsky Szjomin
1-2 21:26 Kurjanov Záborsky Piganovics
2-2 30:27 PP Zsajlauov Poliscsuk Krasznoszlobodcev
2-3 47:18 Volkov Kurjanov
3-3 48:37 Alekszandrov Beljakov Troscsinszkij
4-3 49:37 Boyd Bochenski
4-4 50:02 Piganovics Kurjanov Ivanov
5-4 55:45 Dawes Rugyenko Krasznoszlobodcev
25 Kapura lövések száma 30
6 Kiállításpercek 10
Jeremejev Kapusok Rejzvih

 

Szalavat Julajev

5-0 (1-0, 1-0, 3-0)

Ak Barsz

KHL. Ufa, 7950 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:51 Gluhov
2-0 32:36 Zinovjev Blaták Ruzicka
3-0 42:05 Szlepisev Szvitov Sopel
4-0 42:57 Filatov Gluhov
5-0 44:25 Pihlström Kajgorodov
43 Kapura lövések száma 12
9 Kiállításpercek 40
Tarkki Kapusok Barulin
44:25-től Garipov

 

Nyeftyehimik

4-1 (1-0, 2-0, 1-1)

Torpedo

KHL. Nyizsnyekamszk, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 18:19 Berezin Osala Milovzorov
2-0 31:22 Netik Milovzorov
3-0 32:58 PP Osala Blohin Milovzorov
4-0 54:21 Nurtgyinov
5-0 56:47 PP Szcsasztlivij Galuzin Hietanen
30 Kapura lövések száma 46
6 Kiállításpercek 30
Dalton Kapusok Koval

 

Szeversztal

5-2 (3-0, 1-2, 1-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Cserepovec, 5666 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:32 Kazionov Ketov
2-0 12:33 Sipacsov Andersén Kazionov
3-0 17:34 PP Rjazancev Anyiszin Berdnyikov
4-0 27:22 Anyiszin
4-1 34:30 PP Birjukov Mozjakin Hodgman
4-2 35:36 Malinovszkij Zdunov
5-2 58:56 PP Kiszelevics Sipacsov Ketov
28 Kapura lövések száma 27
10 Kiállításpercek 10
Kosecskin Kapusok Ahonen

 

Atlant

5-2 (2-0, 0-0, 3-2)

Lokomotiv

KHL. Mityiscsi, 5900 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:21 PP Ozolins Klimenko
2-0 14:36 Mihnov
2-1 42:18 Averin Plotnyikov Trunyov
2-2 49:28 PP Csernyikov Guszkov
3-2 54:01 PP Visnyevszkij Engqvist Klimenko
4-2 59:02 PP Ignatuskin Mihnov
5-2 59:58 Majorov Engqvist
26 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 8
Galimov Kapusok Sanford

 

SZKA

3-1 (1-0, 1-0, 1-1)

Dinamo Moszkva

KHL. Szentpétervár, 12500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:59 Tyihonov Varnakov
2-0 35:59 PP Dallman Alekszandrov
2-1 47:01 Babenko Kaszjancsuk Pesztunov
3-1 54:55 PP Prucha Alekszandrov Thoresen
36 Kapura lövések száma 35
12 Kiállításpercek 6
Kaszutyin Kapusok Saricsenkov

 

CSZKA

4-2 (2-0, 1-2,1-0)

Szpartak

KHL. Moszkva, LDSZ CSZKA, 5215 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:50 A. Radulov I. Radulov
2-0 08:20 PP I. Radulov Rilov A. Radulov
2-1 29:23 Busujev Medvegyev
3-1 33:08 PP Rilov Persson A. Radulov
3-2 37:57 PP Busujev Nyikoncev Ankugyinov
4-2 49:40 PP Persson Rilov A. Radulov
31 Kapura lövések száma 28
11 Kiállításpercek 60
Proszkurjakov Kapusok Lasák

 

Slovan

3-0 (0-0, 2-0, 1-0)

Vityaz

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 32:21 PP Kytnár Mojzis Tabacek
2-0 37:58 Vondrka Tabacek Mojzis
3-0 56:46 Svatos Bartovic
31 Kapura lövések száma 20
8 Kiállításpercek 33
Janus Kapusok Gyenyiszov
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB ÉLŐ
EL 18:00 DABMAC 1-6ÉLŐ
EL 18:00 UTEVC2 1-0ÉLŐ
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-1ÉLŐ
EL 18:30 TITFTC 1-0ÉLŐ
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk