Az SZKA megnyerte az alapszakaszt

 

Mindeközben újabb csapatok biztosították be a helyüket a rájátszásban. A Keleti-főcsoportban már csak egyetlen szabad hely maradt, a Szalavat Julajev, a Barisz és a Szibir is nyert, az ufaiak az Ak Barszt tömték ki öt góllal, míg a kazahok az Avangardot gyűrték le. A Nyeftyehimik nyert a Torpedo ellen, így a nyolcadik helyen négypontos előnye van a kilencedik Jugrával szemben.

Nyugaton csak a Szeversztal biztosította be újonnan a helyét a Metallurg Magnyitogorszk legyőzésével. A rájátszásért küzdő csapatok közül csak az Atlant lépett jégre, a mityiscsiek nyertek a Lokomotiv ellen. Az SZKA pedig a Dinamo Moszkva legyűrése után immáron 110 ponttal áll, előnyük behozhatatlan, a mögöttük álló Avangardnak 101 pontja és két hátralévő mérkőzése van.

Metallurg Novokuznyeck

1-7 (0-2, 1-4, 0-1)

Szibir

KHL. Novokuznyeck, 3100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:50 Kulda Drugov
0-2 19:04 Kutuzov
1-2 24:12 PP Mereszkin Lazarjev
1-3 27:36 Romanov Enlund Lehtera
1-4 32:26 Lehtera Enlund Romanov
1-5 36:53 PP Lehtera Enlund Drugov
1-6 39:51 PP Kulda Gubin Lekomcev
1-7 54:41 PP Kutuzov Zajcev
27 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 14
Kljucsnyikov Kapusok Glass

 

Barisz

5-4 (1-1, 1-1, 3-2)

Avangard

KHL. Asztana, 4022 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:24 Poliscsuk Krasznoszlobodcev
1-1 14:24 Záborsky Szjomin
1-2 21:26 Kurjanov Záborsky Piganovics
2-2 30:27 PP Zsajlauov Poliscsuk Krasznoszlobodcev
2-3 47:18 Volkov Kurjanov
3-3 48:37 Alekszandrov Beljakov Troscsinszkij
4-3 49:37 Boyd Bochenski
4-4 50:02 Piganovics Kurjanov Ivanov
5-4 55:45 Dawes Rugyenko Krasznoszlobodcev
25 Kapura lövések száma 30
6 Kiállításpercek 10
Jeremejev Kapusok Rejzvih

 

Szalavat Julajev

5-0 (1-0, 1-0, 3-0)

Ak Barsz

KHL. Ufa, 7950 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:51 Gluhov
2-0 32:36 Zinovjev Blaták Ruzicka
3-0 42:05 Szlepisev Szvitov Sopel
4-0 42:57 Filatov Gluhov
5-0 44:25 Pihlström Kajgorodov
43 Kapura lövések száma 12
9 Kiállításpercek 40
Tarkki Kapusok Barulin
44:25-től Garipov

 

Nyeftyehimik

4-1 (1-0, 2-0, 1-1)

Torpedo

KHL. Nyizsnyekamszk, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 18:19 Berezin Osala Milovzorov
2-0 31:22 Netik Milovzorov
3-0 32:58 PP Osala Blohin Milovzorov
4-0 54:21 Nurtgyinov
5-0 56:47 PP Szcsasztlivij Galuzin Hietanen
30 Kapura lövések száma 46
6 Kiállításpercek 30
Dalton Kapusok Koval

 

Szeversztal

5-2 (3-0, 1-2, 1-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Cserepovec, 5666 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:32 Kazionov Ketov
2-0 12:33 Sipacsov Andersén Kazionov
3-0 17:34 PP Rjazancev Anyiszin Berdnyikov
4-0 27:22 Anyiszin
4-1 34:30 PP Birjukov Mozjakin Hodgman
4-2 35:36 Malinovszkij Zdunov
5-2 58:56 PP Kiszelevics Sipacsov Ketov
28 Kapura lövések száma 27
10 Kiállításpercek 10
Kosecskin Kapusok Ahonen

 

Atlant

5-2 (2-0, 0-0, 3-2)

Lokomotiv

KHL. Mityiscsi, 5900 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:21 PP Ozolins Klimenko
2-0 14:36 Mihnov
2-1 42:18 Averin Plotnyikov Trunyov
2-2 49:28 PP Csernyikov Guszkov
3-2 54:01 PP Visnyevszkij Engqvist Klimenko
4-2 59:02 PP Ignatuskin Mihnov
5-2 59:58 Majorov Engqvist
26 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 8
Galimov Kapusok Sanford

 

SZKA

3-1 (1-0, 1-0, 1-1)

Dinamo Moszkva

KHL. Szentpétervár, 12500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:59 Tyihonov Varnakov
2-0 35:59 PP Dallman Alekszandrov
2-1 47:01 Babenko Kaszjancsuk Pesztunov
3-1 54:55 PP Prucha Alekszandrov Thoresen
36 Kapura lövések száma 35
12 Kiállításpercek 6
Kaszutyin Kapusok Saricsenkov

 

CSZKA

4-2 (2-0, 1-2,1-0)

Szpartak

KHL. Moszkva, LDSZ CSZKA, 5215 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:50 A. Radulov I. Radulov
2-0 08:20 PP I. Radulov Rilov A. Radulov
2-1 29:23 Busujev Medvegyev
3-1 33:08 PP Rilov Persson A. Radulov
3-2 37:57 PP Busujev Nyikoncev Ankugyinov
4-2 49:40 PP Persson Rilov A. Radulov
31 Kapura lövések száma 28
11 Kiállításpercek 60
Proszkurjakov Kapusok Lasák

 

Slovan

3-0 (0-0, 2-0, 1-0)

Vityaz

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 32:21 PP Kytnár Mojzis Tabacek
2-0 37:58 Vondrka Tabacek Mojzis
3-0 56:46 Svatos Bartovic
31 Kapura lövések száma 20
8 Kiállításpercek 33
Janus Kapusok Gyenyiszov
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 9-1VÉGE
U18 12:00 OHAFTC 1-11VÉGE
U18 13:30 AVSVIC 10-0VÉGE
U18 15:15 EASVAS 3-2VÉGE
U18 15:15 EHLDEB 2-5VÉGE
U20 16:20 PEFKMH 3-0VÉGE
U20 17:00 DABSAP 2-8VÉGE
EBEL 17:30 AVSHCI 5-4 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 6-3VÉGE
U20 19:00 MISDHK 2-1 HVÉGE
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 2-3VÉGE
U20 12:20 PEFSAP 4-3 HVÉGE
U20 14:00 AVSZNO 10-4VÉGE
U20 14:45 UTEETO 10-2VÉGE
U18 15:30 KMHSCC 1-9VÉGE
EL 16:00 BRAVAS 4-0VÉGE
EL 17:00 DABGYE 7-2VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 4-3VÉGE
EXL 17:30 DTVMIS 5-2VÉGE
EXL 17:30 MACLMI 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:50 VC2HKB TÖRÖLVE
EL 18:30 UTEFTC 4-5 HVÉGE
szeptember 24., hétfő
U20 15:50 PEFSAP 
EL 17:30 SCCBRA 
EL 18:00 UTEGYE 
EL 20:00 HKBFTC 
szeptember 25., kedd
VIS 18:00 UTENZÁ 
U18 18:30 ETOZNO 
Partnerünk