Az Avangardot meglepte a Szalavat Julajev

   

Az ufaiak átgázoltak az omszkiakon. Szerdán a keleti főcsoportot vezető Avangard a Szalavat Julajevhez látogatott, ahol sem Ramö, sem Rejzvih nem tudott mit kezdeni az ufai támadókkal, mindketten három-három gólt kaptak. A keleti nyolcadik és kilencedik helyezett is nyert, így a Nyeftyehimik előnye továbbra is egy pont a Jugrával szemben.

A nyugati főcsoport rájátszást érő helyeiért még mindig nagy a küzdelem, a Dinamo Minszk bukott, ám a Donbassz nyert, ezzel a nyolcadik ukránok beérték pontszámban a hetedik fehéroroszokat. A Lev legyűrte a Vityazt, így továbbra is két pont a lemaradásuk a nyolcadik helyhez képest, míg az Atlant győzelme a Torpedo ellen azt jelentette, előbbi csapat továbbra is küzdhet, utóbbi viszont gyakorlatilag kiszállt a versenyből.

Amur

1-4 (1-2, 0-1, 0-1)

Donbassz

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:54 PP Ozsiganov Lindgren Taraszov
1-1 16:22 Nedorost
1-2 16:44 Peretyagin Wirtanen
1-3 34:08 SH Robitaille
1-4 48:53 Kiiskinen Nedorost Dadonov
39 Kapura lövések száma 20
10 Kiállításpercek 12
Kuznyecov Kapusok Laco

 

Metallurg Novokuznyeck

2-0 (1-0, 0-0, 1-0)

Szpartak

KHL. Novokuznyeck, 2300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:20 PP Metljuk Csernih
2-0 55:43 Lazarjev Turukin Kurepanov
18 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 6
Kljucsnyikov Kapusok Lasák

 

Szibir

2-0 (0-0, 2-0, 0-0)

Dinamo Riga

KHL. Novoszibirszk, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:27 Kutuzov Bobrov
2-0 22:57 Zajcev Kopejkin Nyikulin
25 Kapura lövések száma 28
8 Kiállításpercek 10
Glass Kapusok Guldevskis

 

Szalavat Julajev

6-1 (2-0, 3-1, 1-0)

Avangard

KHL. Ufa, 7590 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:51 Szlepisev Pankov
2-0 13:04 Zinovjev Proskin
3-0 24:06 PP Blaták Ruzicka Zinovjev
4-0 32:13 Blaták Pihlström Gurkin
5-0 33:23 PP Ruzicka Blaták Hlisztov
5-1 35:45 PP Záborsky Belov Pujacs
6-1 56:32 Kajgorodov Zubarjev
32 Kapura lövések száma 33
10 Kiállításpercek 8
Tarkki Kapusok Ramö
30:05-től Rejzvih

 

Nyeftyehimik

2-1 (0-1, 1-0, 1-0)

Barisz

KHL. Nyizsnyekamszk, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:08 Romanov
1-1 30:56 PP Pesztusko Mamasev Sulakov
2-1 44:50 PP Milovzorov Osala Mamasev
42 Kapura lövések száma 17
6 Kiállításpercek 30
Dalton Kapusok Poluektov

 

Ak Barsz

4-5 (2-2, 0-2, 2-1)

Jugra

KHL. Kazany, 3454 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:45 PP Szkorohodov Szitnyikov
1-1 15:33 Immonen Obuhov Pesonen
2-1 17:44 PP Tyerescsenko Kuljas
2-2 19:14 Magogin Szitnyikov
2-3 35:28 Gyemagin Pepeljajev Glazacsev
2-4 37:35 Szkorohodov
3-4 47:21 Zsergyev
3-5 49:56 Kuzmin Bocsarov
4-5 57:52 PP Nyikulin Tyerescsenko Morozov
35 Kapura lövések száma 28
18 Kiállításpercek 10
Nieminen
40:00-tól Garipov
Kapusok Masalskis

 

Atlant

3-2 (0-0, 2-2, 0-0, 1-0)

Torpedo

KHL. Mityiscsi, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 21:18 Engqvist Majorov
1-1 22:25 Varnakov Makarov
2-1 26:21 Rukavisnyikov Kolcov
2-2 39:20 Makarov M. Potapov
3-2 61:54 Batirsin Oszipov
29 Kapura lövések száma 28
8 Kiállításpercek 12
Galimov Kapusok Koval

 

SZKA

3-0 (1-0, 0-0, 2-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Szentpétervár, 12300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:17 Thoresen Vorobjov
2-0 43:09 Martensson Thoresen Prucha
3-0 49:07 PP Klimenko Tyihonov
39 Kapura lövések száma 11
8 Kiállításpercek 8
Jezsov Kapusok Ahonen

 

Dinamo Moszkva

5-4 (1-0, 1-0, 2-4, 1-0)

Avtomobiliszt

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 3591 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 17:17 Safigulin Knyazev Tolpeko
2-0 31:34 SH Kokarjev
3-0 42:46 Visnyevszkij Tolpeko Novák
3-1 44:20 PP Guszev Ribnickij Malihin
3-2 45:20 Zsmakin Ribnickij Lapenkov
3-3 51:09 Spirko Szimakov Szokolov
3-4 52:31 Szimakov
4-4 57:12 PP Kokarjev Gorovikov Pesztunov
5-4 64:43 Kvapil
30 Kapura lövések száma 23
35 Kiállításpercek 10
Jerjomenko Kapusok Lobanov

 

CSZKA

3-2 (1-0, 0-1, 1-1, 1-0)

Szeversztal

KHL. Moszkva, LDSZ CSZKA, 2474 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:57 PP Rjaszenszkij Rilov
1-1 30:56 PP Alekszejev Ketov Kiszelevics
1-2 52:29 Berdnyikov Anyiszin
2-2 59:03 A. Radulov I. Radulov Rjaszenszkij
3-2 61:07 Gyenyiszov I. Radulov A. Radulov
26 Kapura lövések száma 24
8 Kiállításpercek 8
Stana Kapusok Kosecskin

 

Dinamo Minszk

2-5 (2-1, 0-3, 0-1)

Traktor

KHL. Minszk, 15086 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 07:29 Nyicsuskin Glinkin
1-1 11:57 Mihaljov Niskala Sztasz
2-1 13:33 Stapleton Murphy Gorosko
2-2 27:33 PS Karpov
2-3 28:12 Dugin Glinkin
2-4 37:16 Panov
2-5 42:29 Antyipov Jakucenya
33 Kapura lövések száma 25
8 Kiállításpercek 24
Haugen Kapusok Mezin

 

Lev Praha

5-2 (1-0, 0-1, 4-1)

Vityaz

KHL. Prága, 5022 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 19:06 SH Vrána Birner Nakládal
1-1 33:37 Szeleznyov
2-1 42:52 Danielsson Gynge
3-1 47:22 Gynge Novotny
4-1 49:43 Nakládal Cipulis
5-1 57:00 Novotny Danielsson Oystrick
5-2 57:47 PP Tyimkin Fahey Golovkov
39 Kapura lövések száma 11
8 Kiállításpercek 35
Pöpperle Kapusok Liszutyin
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC INFO
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk