Az Avangardot meglepte a Szalavat Julajev

   

Az ufaiak átgázoltak az omszkiakon. Szerdán a keleti főcsoportot vezető Avangard a Szalavat Julajevhez látogatott, ahol sem Ramö, sem Rejzvih nem tudott mit kezdeni az ufai támadókkal, mindketten három-három gólt kaptak. A keleti nyolcadik és kilencedik helyezett is nyert, így a Nyeftyehimik előnye továbbra is egy pont a Jugrával szemben.

A nyugati főcsoport rájátszást érő helyeiért még mindig nagy a küzdelem, a Dinamo Minszk bukott, ám a Donbassz nyert, ezzel a nyolcadik ukránok beérték pontszámban a hetedik fehéroroszokat. A Lev legyűrte a Vityazt, így továbbra is két pont a lemaradásuk a nyolcadik helyhez képest, míg az Atlant győzelme a Torpedo ellen azt jelentette, előbbi csapat továbbra is küzdhet, utóbbi viszont gyakorlatilag kiszállt a versenyből.

Amur

1-4 (1-2, 0-1, 0-1)

Donbassz

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:54 PP Ozsiganov Lindgren Taraszov
1-1 16:22 Nedorost
1-2 16:44 Peretyagin Wirtanen
1-3 34:08 SH Robitaille
1-4 48:53 Kiiskinen Nedorost Dadonov
39 Kapura lövések száma 20
10 Kiállításpercek 12
Kuznyecov Kapusok Laco

 

Metallurg Novokuznyeck

2-0 (1-0, 0-0, 1-0)

Szpartak

KHL. Novokuznyeck, 2300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:20 PP Metljuk Csernih
2-0 55:43 Lazarjev Turukin Kurepanov
18 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 6
Kljucsnyikov Kapusok Lasák

 

Szibir

2-0 (0-0, 2-0, 0-0)

Dinamo Riga

KHL. Novoszibirszk, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:27 Kutuzov Bobrov
2-0 22:57 Zajcev Kopejkin Nyikulin
25 Kapura lövések száma 28
8 Kiállításpercek 10
Glass Kapusok Guldevskis

 

Szalavat Julajev

6-1 (2-0, 3-1, 1-0)

Avangard

KHL. Ufa, 7590 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:51 Szlepisev Pankov
2-0 13:04 Zinovjev Proskin
3-0 24:06 PP Blaták Ruzicka Zinovjev
4-0 32:13 Blaták Pihlström Gurkin
5-0 33:23 PP Ruzicka Blaták Hlisztov
5-1 35:45 PP Záborsky Belov Pujacs
6-1 56:32 Kajgorodov Zubarjev
32 Kapura lövések száma 33
10 Kiállításpercek 8
Tarkki Kapusok Ramö
30:05-től Rejzvih

 

Nyeftyehimik

2-1 (0-1, 1-0, 1-0)

Barisz

KHL. Nyizsnyekamszk, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:08 Romanov
1-1 30:56 PP Pesztusko Mamasev Sulakov
2-1 44:50 PP Milovzorov Osala Mamasev
42 Kapura lövések száma 17
6 Kiállításpercek 30
Dalton Kapusok Poluektov

 

Ak Barsz

4-5 (2-2, 0-2, 2-1)

Jugra

KHL. Kazany, 3454 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:45 PP Szkorohodov Szitnyikov
1-1 15:33 Immonen Obuhov Pesonen
2-1 17:44 PP Tyerescsenko Kuljas
2-2 19:14 Magogin Szitnyikov
2-3 35:28 Gyemagin Pepeljajev Glazacsev
2-4 37:35 Szkorohodov
3-4 47:21 Zsergyev
3-5 49:56 Kuzmin Bocsarov
4-5 57:52 PP Nyikulin Tyerescsenko Morozov
35 Kapura lövések száma 28
18 Kiállításpercek 10
Nieminen
40:00-tól Garipov
Kapusok Masalskis

 

Atlant

3-2 (0-0, 2-2, 0-0, 1-0)

Torpedo

KHL. Mityiscsi, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 21:18 Engqvist Majorov
1-1 22:25 Varnakov Makarov
2-1 26:21 Rukavisnyikov Kolcov
2-2 39:20 Makarov M. Potapov
3-2 61:54 Batirsin Oszipov
29 Kapura lövések száma 28
8 Kiállításpercek 12
Galimov Kapusok Koval

 

SZKA

3-0 (1-0, 0-0, 2-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Szentpétervár, 12300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:17 Thoresen Vorobjov
2-0 43:09 Martensson Thoresen Prucha
3-0 49:07 PP Klimenko Tyihonov
39 Kapura lövések száma 11
8 Kiállításpercek 8
Jezsov Kapusok Ahonen

 

Dinamo Moszkva

5-4 (1-0, 1-0, 2-4, 1-0)

Avtomobiliszt

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 3591 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 17:17 Safigulin Knyazev Tolpeko
2-0 31:34 SH Kokarjev
3-0 42:46 Visnyevszkij Tolpeko Novák
3-1 44:20 PP Guszev Ribnickij Malihin
3-2 45:20 Zsmakin Ribnickij Lapenkov
3-3 51:09 Spirko Szimakov Szokolov
3-4 52:31 Szimakov
4-4 57:12 PP Kokarjev Gorovikov Pesztunov
5-4 64:43 Kvapil
30 Kapura lövések száma 23
35 Kiállításpercek 10
Jerjomenko Kapusok Lobanov

 

CSZKA

3-2 (1-0, 0-1, 1-1, 1-0)

Szeversztal

KHL. Moszkva, LDSZ CSZKA, 2474 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:57 PP Rjaszenszkij Rilov
1-1 30:56 PP Alekszejev Ketov Kiszelevics
1-2 52:29 Berdnyikov Anyiszin
2-2 59:03 A. Radulov I. Radulov Rjaszenszkij
3-2 61:07 Gyenyiszov I. Radulov A. Radulov
26 Kapura lövések száma 24
8 Kiállításpercek 8
Stana Kapusok Kosecskin

 

Dinamo Minszk

2-5 (2-1, 0-3, 0-1)

Traktor

KHL. Minszk, 15086 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 07:29 Nyicsuskin Glinkin
1-1 11:57 Mihaljov Niskala Sztasz
2-1 13:33 Stapleton Murphy Gorosko
2-2 27:33 PS Karpov
2-3 28:12 Dugin Glinkin
2-4 37:16 Panov
2-5 42:29 Antyipov Jakucenya
33 Kapura lövések száma 25
8 Kiállításpercek 24
Haugen Kapusok Mezin

 

Lev Praha

5-2 (1-0, 0-1, 4-1)

Vityaz

KHL. Prága, 5022 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 19:06 SH Vrána Birner Nakládal
1-1 33:37 Szeleznyov
2-1 42:52 Danielsson Gynge
3-1 47:22 Gynge Novotny
4-1 49:43 Nakládal Cipulis
5-1 57:00 Novotny Danielsson Oystrick
5-2 57:47 PP Tyimkin Fahey Golovkov
39 Kapura lövések száma 11
8 Kiállításpercek 35
Pöpperle Kapusok Liszutyin
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk