Az ifjúsági válogatott nagy tornára készül

 

Hétfőn találkozik az U18-as válogatott, Glen Williamson kijelölte a bő keretet, csütörtöktől sorrendben Olaszország, Franciaország és Szlovénia lesz az ellenfél a Jégpalotában.A fiatalok két napig készülnek, majd a kanadai szövetségi edző szűkíti a jelenleg 4 kapusból, 18 hátvédből és 24 csatárból álló névsor.

A Négy Nemzet Torna programja:

február 7., csütörtök, 19:00 Magyarország–Olaszország
február 8., péntek, 19:00 Magyarország–Franciaország
február 9., szombat, 15:30 Magyarország–Szlovénia

A magyar ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Berényi Balázs 1995 Fehérvár
Daoda Olivér 1996 Huddinge (SWE)
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Védők:
Burai Péter 1996 Peterborough (GBR)
Garát Zsombor 1996 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kiss András 1995 EHC Freiburg (GER)
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Kovács Attila 1996 Notre Dame (CAN)
Lakatos Levente 1996 MAC
Nagy Patrik 1995 MAC
Pados László 1995 Fehérvár
Pál Zalán 1996 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szakácsi Ákos 1996 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Üveges Gábor 1995 Miskolc
Vokla Roland 1996 Fehérvár
Támadók:
Bödök Bence 1996 MAC
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Erőss Zoltán 1995 Kiekko-Vantaa (FIN)
Felföldy Philipp 1996 Düsseldorf (GER)
Godó Dániel 1995 Miskolc
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Köllő Roland 1996 Vasas
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Majoross Kristóf 1995 MAC
Mocsári Attila 1995 Debrecen
Németh Árpád 1995 MAC
Odnoga Mátyás 1995 Debrecen
Pápa Márton 1996 Vasas
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szeszák Martin 1995 Miskolc
Terbócs István 1996 MAC
Tóth Richárd 1995 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Vincze Péter 1995 Fehérvár

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE ÉLŐ
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk