Az Avangard nyerte a keleti rangadót

 

Az omszkiak az Ak Barsz otthonában nyertek. Szombaton több rangadót is rendeztek a KHL-ben, a csapatok többségének még hat mérkőzése van hátra az alapszakaszból. A két keleti divízióelső egymással találkozott, kiélezett csatát hozott a rangadó, csak büntetőkkel tudtak nyerni Perezsoginék, így három pont az előnyük Morozovékkal szemben. A keleti főcsoportban már csak az a kérdés, a nyolcadik, még rájátszást érő helyen a Nyeftyehimik vagy a Jugra végez. A két együttes mérkőzését a nyizsnyekamszkiak nyerték, így megelőzték a Jugrát, egy pont az előnyük. Nyugaton sokkal bonyolultabb a helyzet, a szombaton jégre lépők közül a Lev a Dinamo Minszket fogadta, vendéggyőzelem született, így a csehek maradtak a kilencedik helyen 60 ponttal, a Dinamo Minszk a hetedik 65-tel, míg a Donbassz is nyert, így 62 ponttal áll a nyolcadik pozícióban.

Amur

4-2 (1-0, 2-0, 1-2)

Dinamo Riga

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 17:26 Lindgren Taraszov Lahti
2-0 21:23 Orlov Junykov
3-0 29:45 Sztyepanov Tulupov Fiszenko
4-0 45:09 Litovcsenko Jaakola Korotkov
4-1 46:16 Indrasis Szczechura
4-2 49:17 Giroux Dzerins Johnson
36 Kapura lövések száma 23
10 Kiállításpercek 18
Kuznyecov Kapusok Tellqvist

 

Metallurg Novokuznyeck

2-4 (1-1, 1-1, 0-2)

Donbassz

KHL. Novokuznyeck, 2500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:07 Viglazov Lazarjev Mereszkin
1-1 09:07 PP Kaspar Kagarlickij Robitaille
1-2 25:33 Varlamov Kocsetkov
2-2 37:05 Csernih Arzamaszcev
2-3 51:19 PP Kagarlickij Kaspar Bartulis
2-4 58:44 Varlamov Wirtanen
28 Kapura lövések száma 30
8 Kiállításpercek 8
Kljucsnyikov Kapusok Holt

 

Szibir

1-2 (0-0, 1-1, 0-0, 0-1)

Szpartak

KHL. Novoszibirszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 23:49 PP Szuglobov Kozlov
1-1 38:59 PP Enlund Kutuzov Zajcev
1-2 63:07 Obsut Szuglobov
21 Kapura lövések száma 26
10 Kiállításpercek 12
Glass Kapusok Lasák

 

Szalavat Julajev

4-6 (2-2, 1-2, 1-2)

Barisz

KHL. Ufa, 6810 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 06:45 PP Bochenski Hutchkinson Rugyenko
1-1 09:19 Hlisztov Ruzicka
2-1 11:01 Mirnov Kolcov Szaprikin
2-2 14:10 Bochenski Novopasin Dawes
2-3 35:04 Sztarcsenko Rugyenko
3-3 36:07 Pihlström Zinovjev
3-4 38:32 Gavrilin Troscsinszkij
3-5 42:11 Boyd Bochenski
4-5 53:13 Szlepisev Proskin Zinovjev
4-6 59:42 Szavcsenko
33 Kapura lövések száma 23
6 Kiállításpercek 10
Tarkki
46:32-től Vasziljevszkij
Kapusok Poluektov

 

Nyeftyehimik

5-2 (1-0, 2-0, 2-2)

Jugra

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:38 PP Mamasev Netik Pesztusko
2-0 29:51 PP Milovzorov Sulakov
3-0 36:28 PP Osala
4-0 43:13 Cibak Osala Milovzorov
4-1 50:44 PP Szkorohodov Pepeljajev Glazacsev
5-1 52:46 PP Mamasev Pesztusko
5-2 53:13 SH Magogin Glazacsev
34 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 24
Dalton Kapusok Masalskis
48:11-től Birjukov

 

Ak Barsz

1-2 (0-1, 1-0, 0-0, 0-0, 0-1)

Avangard

KHL. Kazany, 7900 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 14:00 PP Volkov Valentyenko Popov
1-1 22:26 Nyikulin Golubjev Lukojanov
1-2 65:00 GWS Szjomin
30 Kapura lövések száma 31
18 Kiállításpercek 12
Barulin Kapusok Ramö

 

SZKA

4-1 (2-0, 2-0, 0-1)

Avtomobiliszt

KHL. Szentpétervár, 12100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:25 Prucha Dallman Thoresen
2-0 10:42 PP Dallman Martensson Thoresen
3-0 30:43 Prucha Martensson Thoresen
4-0 32:37 PP Thoresen Dallman
4-1 50:50 PP Zsmakin Lapenkov Malihin
44 Kapura lövések száma 19
6 Kiállításpercek 12
Jezsov Kapusok Lobanov

 

Dinamo Moszkva

2-0 (0-0, 1-0, 1-0)

Traktor

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 6300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 21:26 PP Kvapil Gorohov
2-0 44:42 Moszaljov Gorohov Cvetkov
38 Kapura lövések száma 36
8 Kiállításpercek 10
Jerjomenko Kapusok Garnett

 

CSZKA

1-2 (1-0, 0-1, 0-1)

Vityaz

KHL. Moszkva, LDSZ CSZKA, 2891 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:05 A. Radulov Persson Rjaszenszkij
1-1 30:56 Kuljomin Szergejev Tyihomirov
1-2 41:13 Koroljov Hennessy Kugyinov
35 Kapura lövések száma 22
22 Kiállításpercek 16
Proszkurjakov Kapusok Gyenyiszov

 

Slovan

0-3 (0-1, 0-2, 0-0)

Szeversztal

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:42 Kazionov Ketov Kiszelevics
0-2 24:28 PP Berdnyikov Kiszelevics Kazionov
0-3 36:47 Rjazancev Ketov Kazionov
21 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 4
Janus Kapusok Kosecskin

 

Lev

1-2 (0-1, 1-1, 0-0)

Dinamo Minszk

KHL. Prága, 5582 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 15:19 PP Murphy Irgl Stapleton
1-1 30:34 Cipulis Lepistö
1-2 37:35 Platt Murphy
28 Kapura lövések száma 21
6 Kiállításpercek 10
Pöpperle Kapusok Haugen
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20   OHCUTE 
ROM 17:30 SCCSTE INFO
VB20 19:00 FRAHUN 
EL 20:00 DABTIT INFO
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk