Az Ak Barsz rangadót nyert és élre állt

 

Morozovék idegenben tudták begyűjteni a három pontot. Hétfőn a játéknap rangadóján a Harlamov-divízió két legjobb csapata találkozott, a kétszeres KHL-bajnok Ak Barsz a nemrég még Malkint is a soraiban tudó Metallurg Magnyitogorszkhoz látogatott. A vezetést a mérkőzés felénél a hazaiak szerezték meg, ám a világbajnok védő, Ilja Nyikulin pár perccel később egyenlített, majd pedig az 53. percben a szintén orosz válogatott Tyerescsenko megszerezte az Ak Barsz győztes gólját, ezzel a divízió élére került.

Avtomobiliszt

1-3 (0-1, 1-0, 0-2)

Szalavat Julajev

KHL. Jekatyerinburg, 4000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:07 Filatov Hlisztov
1-1 26:29 Pronyin Gimatov
1-2 50:10 Pankov Baranka
1-3 59:59 Sztyepanov
23 Kapura lövések száma 31
11 Kiállításpercek 9
Lobanov Kapusok Vasziljevszkij

 

Traktor

5-4 (1-2, 3-0, 1-2)

Nyeftyehimik

KHL. Cseljabinszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:08 PP Kontiola Jakucenya Panov
1-1 08:30 Koukal Netik
1-2 14:38 PP Hohrjakov Berezin
2-2 23:42 Glinkin Quint
3-2 30:15 PP Bulis Csisztov
4-2 30:51 Kontiola Belov Panov
4-3 43:37 Sulakov Cibak Milovzorov
5-3 54:38 Nyicsuskin Quint
5-4 55:29 Netik Nurtgyinov Koukal
22 Kapura lövések száma 35
86 Kiállításpercek 40
Fokin Kapusok Szokolov
30:51-től Dalton

 

Metallurg Magnyitogorszk

1-2 (0-0, 1-1, 0-1)

Ak Barsz

KHL. Magnyitogorszk, 6456 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 29:47 Zdunov Koszov Jakubov
1-1 32:10 PP Nyikulin Kornyejev
1-2 52:13 Tyerescsenko Golubjev
36 Kapura lövések száma 29
10 Kiállításpercek 10
Gelasvili Kapusok Barulin

 

Szeversztal

7-1 (2-0, 5-0, 0-1)

Amur

KHL. Cserepovec, 3057 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 15:16 Bergfors Jegorsev Medvegyev
2-0 17:18 SH Sipacsov Ketov
3-0 21:10 Ketov Berdnyikov Videll
4-0 29:15 Ketov Kazionov
5-0 33:25 PP Kazionov Kiszelevics Sipacsov
6-0 34:06 PP Jegorsev Bergfors Medvegyev
7-0 38:56 PP Sipacsov Kiszelevics Zemcsenko
7-1 58:10 SH Orlov Hytönen
37 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 18
Kosecskin Kapusok Kuznyecov

 

Vityaz

1-3 (0-0, 1-1, 0-2)

Szibir

KHL. Csehov, 1400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 29:27 PP Panarin Hafizullin Koroljuk
1-1 39:44 SH Nyikulin
1-2 46:26 PP Krivonozskin Kutuzov Kudroc
1-3 56:05 Nyikulin Enlund Drugov
24 Kapura lövések száma 34
8 Kiállításpercek 10
Liszutyin Kapusok Glass

 

Dinamo Minszk

6-1 (1-0, 5-0, 0-1)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Minszk, 12782 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 17:18 Stapleton Karalahti Platt
2-0 22:35 Irgl Murphy Gorosko
3-0 24:13 PP Platt Murphy
4-0 25:36 Drozd Mihaljov
5-0 28:58 PP Murphy Platt Laine
6-0 37:00 Melesko Kitarov
6-1 41:36 PP Bumagin Csernih Viglazov
37 Kapura lövések száma 28
12 Kiállításpercek 14
Haugen Kapusok Lazusin
25:36-tól Szorokin
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-1ÉLŐ
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk