Az Ak Barsz rangadót nyert és élre állt

 

Morozovék idegenben tudták begyűjteni a három pontot. Hétfőn a játéknap rangadóján a Harlamov-divízió két legjobb csapata találkozott, a kétszeres KHL-bajnok Ak Barsz a nemrég még Malkint is a soraiban tudó Metallurg Magnyitogorszkhoz látogatott. A vezetést a mérkőzés felénél a hazaiak szerezték meg, ám a világbajnok védő, Ilja Nyikulin pár perccel később egyenlített, majd pedig az 53. percben a szintén orosz válogatott Tyerescsenko megszerezte az Ak Barsz győztes gólját, ezzel a divízió élére került.

Avtomobiliszt

1-3 (0-1, 1-0, 0-2)

Szalavat Julajev

KHL. Jekatyerinburg, 4000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:07 Filatov Hlisztov
1-1 26:29 Pronyin Gimatov
1-2 50:10 Pankov Baranka
1-3 59:59 Sztyepanov
23 Kapura lövések száma 31
11 Kiállításpercek 9
Lobanov Kapusok Vasziljevszkij

 

Traktor

5-4 (1-2, 3-0, 1-2)

Nyeftyehimik

KHL. Cseljabinszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:08 PP Kontiola Jakucenya Panov
1-1 08:30 Koukal Netik
1-2 14:38 PP Hohrjakov Berezin
2-2 23:42 Glinkin Quint
3-2 30:15 PP Bulis Csisztov
4-2 30:51 Kontiola Belov Panov
4-3 43:37 Sulakov Cibak Milovzorov
5-3 54:38 Nyicsuskin Quint
5-4 55:29 Netik Nurtgyinov Koukal
22 Kapura lövések száma 35
86 Kiállításpercek 40
Fokin Kapusok Szokolov
30:51-től Dalton

 

Metallurg Magnyitogorszk

1-2 (0-0, 1-1, 0-1)

Ak Barsz

KHL. Magnyitogorszk, 6456 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 29:47 Zdunov Koszov Jakubov
1-1 32:10 PP Nyikulin Kornyejev
1-2 52:13 Tyerescsenko Golubjev
36 Kapura lövések száma 29
10 Kiállításpercek 10
Gelasvili Kapusok Barulin

 

Szeversztal

7-1 (2-0, 5-0, 0-1)

Amur

KHL. Cserepovec, 3057 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 15:16 Bergfors Jegorsev Medvegyev
2-0 17:18 SH Sipacsov Ketov
3-0 21:10 Ketov Berdnyikov Videll
4-0 29:15 Ketov Kazionov
5-0 33:25 PP Kazionov Kiszelevics Sipacsov
6-0 34:06 PP Jegorsev Bergfors Medvegyev
7-0 38:56 PP Sipacsov Kiszelevics Zemcsenko
7-1 58:10 SH Orlov Hytönen
37 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 18
Kosecskin Kapusok Kuznyecov

 

Vityaz

1-3 (0-0, 1-1, 0-2)

Szibir

KHL. Csehov, 1400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 29:27 PP Panarin Hafizullin Koroljuk
1-1 39:44 SH Nyikulin
1-2 46:26 PP Krivonozskin Kutuzov Kudroc
1-3 56:05 Nyikulin Enlund Drugov
24 Kapura lövések száma 34
8 Kiállításpercek 10
Liszutyin Kapusok Glass

 

Dinamo Minszk

6-1 (1-0, 5-0, 0-1)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Minszk, 12782 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 17:18 Stapleton Karalahti Platt
2-0 22:35 Irgl Murphy Gorosko
3-0 24:13 PP Platt Murphy
4-0 25:36 Drozd Mihaljov
5-0 28:58 PP Murphy Platt Laine
6-0 37:00 Melesko Kitarov
6-1 41:36 PP Bumagin Csernih Viglazov
37 Kapura lövések száma 28
12 Kiállításpercek 14
Haugen Kapusok Lazusin
25:36-tól Szorokin
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF ÉLŐ
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk