A Slovan két pontot szerzett az Avangard ellen

 

Bartovicék büntetőkkel diadalmaskodtak Omszkban. A Nyugati-főcsoportban továbbra is nagyon szoros a küzdelem a rájátszásért, a vasárnap jégre lépők közül egyedül a Slovan hagyta el győztesen a jeget. A szlovák KHL-csapat a tavalyi nagydöntős Avangard otthonában kétszer is vezetett, majd pedig Ölvecky győztes büntetőjével be is gyűjtötte a két pontot. A Lev, a Torpedo és a Donbassz viszont vereséget szenvedett, így jelenleg a cseh csapat 60, míg az utóbbi két csapat a Dinamo Minszkkel közösen 59-59 ponttal áll.

Avangard

2-3 (0-1, 0-0, 2-1, 0-0, 0-1)

Slovan

KHL. Omszk, 9870 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:50 PP Bliznák Miklik Janus
1-1 42:01 PP Kurjanov Kalinyin Ivanov
1-2 45:54 Kytnár Dano Bakos
2-2 54:36 PP Záborsky Kurjakov Ivanov
2-3 65:00 GWS Ölvecky
42 Kapura lövések száma 33
12 Kiállításpercek 16
Rejzvih Kapusok Janus

 

Barisz

5-1 (0-1, 2-0, 3-0)

Lev

KHL. Asztana, 2737 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 07:31 SH Surovy Hossa
1-1 34:04 Alekszandrov Szpirodonov Szolarjov
2-1 34:24 Gavrilin Zsajlauov Hutchkinson
3-1 42:34 PP Krasznoszlobodcev Zsajaluov Gavrilin
4-1 52:11 Szavcsenko
5-1 56:26 Krasznoszlobodcev
34 Kapura lövések száma 23
10 Kiállításpercek 16
Poluektov Kapusok Pöpperle

 

Jugra

1-4 (1-0, 0-1, 0-3)

CSZKA

KHL. Hanti-Manszijszk, 3800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:22 Pepeljajev Szkorohodov Magogin
1-1 32:30 I. Radulov Marcsenko Persson
1-2 53:44 Zsarkov Rjaszenszkij Rilov
1-3 55:25 Persson A. Radulov
1-4 58:30 Gyenyiszov Persson A. Radulov
29 Kapura lövések száma 35
4 Kiállításpercek 0
Birjukov Kapusok Proszkurjakov

 

Szpartak

2-1 (0-0, 0-1, 1-0, 1-0)

Torpedo

KHL. Szokolnyiki, 3105 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 27:20 Thörnberg Makarov Tyuljapkin
1-1 59:54 Busujev Petrov Obsut
2-1 61:24 PP Ruzicka Bodrov
32 Kapura lövések száma 25
14 Kiállításpercek 8
Lasák Kapusok Koval

 

Dinamo Riga

4-5 (0-1, 1-3, 3-1)

Atlant

KHL. Riga, 5150 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 19:06 PP Krikunov Visnyevszkij Tocsickij
1-1 20:11 Indrasis K. Redlihs Szczechura
1-2 20:50 Engqvist Majorov Sevcsenko
1-3 24:57 Majorov Engqvist
1-4 33:02 SH Majorov Diblenko
1-5 47:49 Gluhov Kablukov Kolcov
2-5 52:37 Rekis
3-5 53:46 J. Redlihs Karsums Szczechura
4-5 59:32 PP Karsums Indrasis K. Redlihs
40 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 8
Jucers Kapusok Galimov

 

Donbassz

3-4 (2-3, 1-1, 0-0)

Lokomotiv

KHL. Donyeck, 4010 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:47 Nedorost Dadonov Kiiskinen
1-1 05:47 PP Apalkov Kaljuzsnij Flood
1-2 06:36 Kurcsinyin Plotnyikov
2-2 07:10 Kocsetkov Varlamov Podhradsky
2-3 14:02 PP Kronwall Apalkov
3-3 29:26 Robitaille Kaspar Kagarlickij
3-4 38:31 Plotnyikov Averin
30 Kapura lövések száma 35
8 Kiállításpercek 10
Holt Kapusok Sanford

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk