Az Avtomobiliszt meglepte az Ak Barszt

 

Zsergyev győztes büntetővel mutatkozott be. A tabella utolsó helyén álló jekatyerinburgiak ezzel a Metallurg Magnyitogorszknak kedveztek azzal, hogy pontot raboltak az Ak Barsztól, ezzel pontelőnyt szereztek a Harlamov-divízió első helyéért folyó küzdelemben. A Dinamo Moszkva pedig megközelítette az SZKA-t, a fővárosiak lemaradása jelenleg négy pont a Bobrov-divíziót vezető szentpéterváriakkal szemben.

Avtomobiliszt

3-4 (1-1, 2-2, 0-0, 0-0, 0-1)

Ak Barsz

KHL. Jekatyerinburg, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 12:19 PP Obuhov Kuljas Medvegyev
1-1 16:15 PP Zsmakin Szokolov
2-1 21:16 Jukszejev Mezei Zsmakin
2-2 23:37 Pesonen Immonen
3-2 31:34 PP Mezei Spirko Szokolov
3-3 31:51 Pesonen Immonen Obuhov
3-4 65:00 GWS Zsergyev
33 Kapura lövések száma 33
10 Kiállításpercek 12
Lobanov Kapusok Garipov
31:34-től Barulin

 

Traktor

3-1 (2-1, 0-0, 1-0)

Szalavat Julajev

KHL. Cseljabinszk, 7450 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:17 Sinyin Glinkin
2-0 03:22 Kuznyecov Bulis Rjabikin
2-1 12:04 Mirnov Szvitov
3-1 42:16 Jakucenya Bulis Quint
28 Kapura lövések száma 29
12 Kiállításpercek 24
Fokin Kapusok Tarkki

 

Metallurg Magnyitogorszk

3-0 (1-0, 2-0, 0-0)

Nyeftyehimik

KHL. Magnyitogorszk, 5122 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:36 PP Koszov Liszin Jakubov
2-0 21:17 PP Zukkarello Birjukov Tverdovszkij
3-0 36:04 PP Platonov Liszin Tverdovszkij
25 Kapura lövések száma 35
20 Kiállításpercek 16
Gelasvili Kapusok Dalton

 

Szeversztal

2-1 (0-0, 1-0, 0-1, 0-0, 1-0)

Szibir

KHL. Cserepovec, 5009 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:43 Sipacsov Kazionov
1-1 45:45 Enlund Ignatovics
2-1 65:00 GWS Zemcsenko
54 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 10
Koseccskin Kapusok Glass

 

Vityaz

3-4 (1-2, 1-1, 1-1)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Csehov, 2400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 05:26 PP Csernih Kuklev Bumagin
1-1 12:44 Tyimkin
1-2 15:33 Mitrjakov Nazarov
2-2 35:30 PP Lesznuhin
2-3 39:49 PP Csernih Bumagin Kuklev
2-4 44:25 Arzamaszcev Jefimov
3-4 52:41 Tyihomirov Koroljov Podzins
30 Kapura lövések száma 38
16 Kiállításpercek 4
Gyenyiszov Kapusok Lazusin

 

SZKA

2-3 (2-1, 0-1, 0-1)

Dinamo Moszkva

KHL. Szentpétervár, 12300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:57 PP Kalinyin Tyihonov Makarov
1-1 07:44 Lukin Knyazev
2-1 15:24 Klimenko Alekszandrov Artyuhin
2-2 26:35 Jalasvaara Gorovikov Kvapil
2-3 46:05 Konykov Mironov
39 Kapura lövések száma 25
8 Kiállításpercek 6
Jezsov Kapusok Jerjomenko

 

Dinamo Minszk

4-1 (3-0, 1-0, 0-1)

Amur

KHL. Minszk, 15086 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:29 Stapleton Laine Murphy
2-0 10:08 Melesko Kulakov Kitarov
3-0 11:46 PP Kulakov Melesko
4-0 34:05 PP Kulakov Kitarov
4-1 54:07 Jaakola Guszev Litovcsenko
29 Kapura lövések száma 27
12 Kiállításpercek 10
Haugen Kapusok Kuznyecov
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk