Az Avtomobiliszt meglepte az Ak Barszt

 

Zsergyev győztes büntetővel mutatkozott be. A tabella utolsó helyén álló jekatyerinburgiak ezzel a Metallurg Magnyitogorszknak kedveztek azzal, hogy pontot raboltak az Ak Barsztól, ezzel pontelőnyt szereztek a Harlamov-divízió első helyéért folyó küzdelemben. A Dinamo Moszkva pedig megközelítette az SZKA-t, a fővárosiak lemaradása jelenleg négy pont a Bobrov-divíziót vezető szentpéterváriakkal szemben.

Avtomobiliszt

3-4 (1-1, 2-2, 0-0, 0-0, 0-1)

Ak Barsz

KHL. Jekatyerinburg, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 12:19 PP Obuhov Kuljas Medvegyev
1-1 16:15 PP Zsmakin Szokolov
2-1 21:16 Jukszejev Mezei Zsmakin
2-2 23:37 Pesonen Immonen
3-2 31:34 PP Mezei Spirko Szokolov
3-3 31:51 Pesonen Immonen Obuhov
3-4 65:00 GWS Zsergyev
33 Kapura lövések száma 33
10 Kiállításpercek 12
Lobanov Kapusok Garipov
31:34-től Barulin

 

Traktor

3-1 (2-1, 0-0, 1-0)

Szalavat Julajev

KHL. Cseljabinszk, 7450 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:17 Sinyin Glinkin
2-0 03:22 Kuznyecov Bulis Rjabikin
2-1 12:04 Mirnov Szvitov
3-1 42:16 Jakucenya Bulis Quint
28 Kapura lövések száma 29
12 Kiállításpercek 24
Fokin Kapusok Tarkki

 

Metallurg Magnyitogorszk

3-0 (1-0, 2-0, 0-0)

Nyeftyehimik

KHL. Magnyitogorszk, 5122 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:36 PP Koszov Liszin Jakubov
2-0 21:17 PP Zukkarello Birjukov Tverdovszkij
3-0 36:04 PP Platonov Liszin Tverdovszkij
25 Kapura lövések száma 35
20 Kiállításpercek 16
Gelasvili Kapusok Dalton

 

Szeversztal

2-1 (0-0, 1-0, 0-1, 0-0, 1-0)

Szibir

KHL. Cserepovec, 5009 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:43 Sipacsov Kazionov
1-1 45:45 Enlund Ignatovics
2-1 65:00 GWS Zemcsenko
54 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 10
Koseccskin Kapusok Glass

 

Vityaz

3-4 (1-2, 1-1, 1-1)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Csehov, 2400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 05:26 PP Csernih Kuklev Bumagin
1-1 12:44 Tyimkin
1-2 15:33 Mitrjakov Nazarov
2-2 35:30 PP Lesznuhin
2-3 39:49 PP Csernih Bumagin Kuklev
2-4 44:25 Arzamaszcev Jefimov
3-4 52:41 Tyihomirov Koroljov Podzins
30 Kapura lövések száma 38
16 Kiállításpercek 4
Gyenyiszov Kapusok Lazusin

 

SZKA

2-3 (2-1, 0-1, 0-1)

Dinamo Moszkva

KHL. Szentpétervár, 12300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:57 PP Kalinyin Tyihonov Makarov
1-1 07:44 Lukin Knyazev
2-1 15:24 Klimenko Alekszandrov Artyuhin
2-2 26:35 Jalasvaara Gorovikov Kvapil
2-3 46:05 Konykov Mironov
39 Kapura lövések száma 25
8 Kiállításpercek 6
Jezsov Kapusok Jerjomenko

 

Dinamo Minszk

4-1 (3-0, 1-0, 0-1)

Amur

KHL. Minszk, 15086 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:29 Stapleton Laine Murphy
2-0 10:08 Melesko Kulakov Kitarov
3-0 11:46 PP Kulakov Melesko
4-0 34:05 PP Kulakov Kitarov
4-1 54:07 Jaakola Guszev Litovcsenko
29 Kapura lövések száma 27
12 Kiállításpercek 10
Haugen Kapusok Kuznyecov
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk