A CSZKA nagy verést osztott ki Kazahsztánban

 

Alekszandr Radulov négy gólpasszt osztott ki a mérkőzésen. Hétfőn a CSZKA megelőzte a Lokomotivot a Taraszov-divízió élén, miután a moszkvaiak nyolc gólt is lőttek a Barisznak, miközben a tabella utolsó előtti helyén álló Szpartak nagy meglepetésre legyőzte a jaroszlavliakat. A rájátszásért továbbra is éles küzdelem folyik nyugaton, a nyolcadik Donbassz és a kilencedik Torpedo is nyert, a hetedik Lev viszont vereségével két pontra került a kilencedik helytől.

Avangard

4-0 (1-0, 0-0, 3-0)

Lev

KHL. Omszk, 7230 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:47 Frolov Szjomin
2-0 40:42 Perezsogin Frolov
3-0 49:11 Mozer Piganovics
4-0 57:58 SH Záborsky Pujacs Frolov
25 Kapura lövések száma 39
12 Kiállításpercek 28
Ramö Kapusok Pöpperle

 

Barisz

1-8 (0-3, 1-2, 0-3)

CSZKA

KHL. Asztana, 3881 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:08 PP Sirokov Kvasa Gyenyiszov
0-2 08:06 I. Radulov A. Radulov Persson
0-3 17:57 Rjaszenszkij A. Radulov Persson
0-4 23:23 Sprukts Kugrisev Davis
1-4 23:56 Dawes Fagyejev
1-5 39:26 PP Persson A. Radulov I. Radulov
1-6 41:00 Zsarkov Kvasa Gyenyiszov
1-7 41:28 Zubov Prohorkin
1-8 47:29 PP I. Radulov A. Radulov Rilov
22 Kapura lövések száma 27
37 Kiállításpercek 14
Poluektov
41:00-tól Kramar
Kapusok Stana

 

Jugra

3-1 (1-0, 1-1, 1-0)

Slovan

KHL. Hanti-Manszijszk, 2750 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:17 Kriszanov Troncinsky Glazacsev
1-1 34:26 Kytnár Kukumberg
2-1 39:47 Szkorohodov Kriszanov Szafronov
3-1 59:40 Kriszanov Gyemagin Glazacsev
34 Kapura lövések száma 31
2 Kiállításpercek 8
Birjukov Kapusok Janus

 

Szpartak

5-2 (0-0, 3-2, 2-0)

Lokomotiv

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3589 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 23:33 Averin Guszkov Kartajev
1-1 24:25 Busujev Ruzicka
2-1 31:33 Scsitov Szuglobov
3-1 32:24 Busujev Ruzicka Bodrov
3-2 38:42 SH Averin Petrov
4-2 43:59 PP Kozlov Radivojevic Obsut
5-2 48:56 Nyikoncev Ankugyinov Radivojevic
26 Kapura lövések száma 37
16 Kiállításpercek 16
Lasák Kapusok Kolesznyik
32:24-től Sanford

 

Donbassz

3-0 (1-0, 1-0, 1-0)

Atlant

KHL. Donyeck, 3573 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:10 Robitaille Kaspar Kagarlickij
2-0 21:54 Kocsetkov Varlamov
3-0 42:16 Varlamov Kocsetkov
28 Kapura lövések száma 29
4 Kiállításpercek 2
Holt Kapusok Galimov

 

Dinamo Riga

3-4 (1-2, 2-2, 0-0)

Torpedo

KHL. Riga, 4880 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:20 M. Potapov Varnakov Ellison
1-1 07:01 PP Szczechura K. Redlihs Indrasis
1-2 17:08 Varnakov Jevszejenkov
2-2 23:54 Szczechura Porejs Karsums
2-3 31:14 PP Malenykih Ellison Varnakov
3-3 34:41 Karsums Indrasis Sotnieks
3-4 36:36 PP Thörnberg Jevszejenkov Makarov
27 Kapura lövések száma 33
6 Kiállításpercek 4
Jucers Kapusok Koval

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk