Közeledik az ifjúsági válogatott vb-hajrája

 

Jövő hétfőn és kedden kerül sor az ifjúsági válogatott szokásos havi összetartására. A Jégpalotában négy jeges edzés vár a 40 U18-as hokisra. Közülük 22-re áprilisban nagy feladat vár Észtországban, Glen Williamson szövetségi edző vezetésével fel kell jutniuk a divízió 2/A csoportból.

A magyar ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Berényi Balázs 1995 Fehérvár
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Lajcs Marcell 1995 Fehérvár
Védők:
Dörök Bence 1995 UTE-Vasas
Garát Zsombor 1997 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Lakatos Levente 1996 MAC
Nagy Patrik 1995 MAC
Pados László 1995 Fehérvár
Pál Zalán 1996 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szakácsi Ákos 1996 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Bödök Bence 1996 MAC
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Fekete Gergő 1996 MAC
Godó Dániel 1995 Miskolc
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Majoross Kristóf 1995 MAC
Mocsári Attila 1995 Debrecen
Németh Árpád 1995 MAC
Odnoga Mátyás 1995 Debrecen
Pápa Márton 1996 UTE-Vasas
Papp Dániel 1996 MAC
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Terbócs István 1996 MAC
Tóth Richárd 1995 MAC
Varga Balázs 1996 UTE-Vasas
Varga Olivér 1996 UTE-Vasas
Vincze Péter 1995 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC INFO
EL 20:00 MACBRA INFO
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
   H I R D E T É S
Partnerünk