Hét győztes meccs után bukott a CSZKA

 

Radulovék idei első vereségét szenvedte el. A CSZKA utoljára 2012. december 20-án hagyta el vesztesen a jeget, akkor az Ak Barsz diadalmaskodott Moszkvában. A két vereség között legyűrték a fővárosiak például a Szalavat Julajevet, az SZKA-t, a Dinamo Moszkvát és a Traktort is. Az SZKA-ban pedig győztes mérkőzésen mutatkozott be Teemu Ramstedt, a finn támadó a győztes gólnál asszisztot jegyez.

Avangard

4-3 (2-0, 2-2, 0-1)

CSZKA

KHL. Omszk, 10260 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:42 SH Frolov Perezsogin Belov
2-0 11:05 Szjomin Valentyenko Frolov
2-1 27:10 PP I. Radulov Rilov Rjaszenszkij
3-1 30:22 Perezsogin Salmela Pujacs
4-1 32:18 PP Belov Frolov Pivcakin
4-2 39:45 PP Rilov A. Radulov Rjaszenszkij
4-3 58:46 PP Persson Gyenyiszov A. Radulov
34 Kapura lövések száma 20
16 Kiállításpercek 24
Ramö Kapusok Stana
33:27-től Proszkurjakov

 

Szpartak

1-3 (0-0, 0-1, 1-2)

Dinamo Moszkva

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 3608 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 24:54 PP Kvapil Gorovikov Moszaljov
0-2 40:53 Szolovjov Kvapil
1-2 54:19 PP Obsut Ruzicka
1-3 59:46 Kokarjev Granák
20 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 8
Lasák Kapusok Jerjomenko

 

Donbassz

2-3 (1-1, 1-0, 0-1, 0-0, 0-1)

Torpedo

KHL. Donyeck, 3361 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:22 PP Thörnberg Jevszejenkov Makarov
1-1 14:43 Podhradsky Pettersson Nyikiforov
2-1 38:32 Kaspar Robitaille
2-2 50:41 PP Varnakov Ellison Hietanen
2-3 65:00 GWS Thörnberg
43 Kapura lövések száma 27
4 Kiállításpercek 2
Laco Kapusok Koval

 

Dinamo Riga

1-2 (1-0, 0-1, 0-1)

SZKA

KHL. Riga, 5350 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:21 Karsums Szczechura
1-1 30:07 PP Thoresen Kalinyin Martensson
1-2 56:18 Tyihonov Ramstedt
19 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 8
Jucers Kapusok Jezsov
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk