Ladányi Balázzsal szerződést bontott a Fehérvár

   

Az elmúlt hetek eredménytelen játékát követően a Sapa Fehérvár AV19 menedzsmentje hétfő esti ülésén úgy döntött, hogy szerződést bont Ladányi Balázzsal. A klub hivatalos facebook-oldalán ezt írja:

“Elválnak a Sapa Fehérvár AV19 és Ladányi Balázs útjai!

A Sapa Fehérvár AV19 jégkorong szakosztálya a mai napon morális okokra hivatkozva felbontotta Ladányi Balázs szezon végéig érvényes szerződését.
Ladányi Balázs tudomásul vette a menedzsment döntését.”

A 11-es a 2009/10-es idény eleje óta játszott fehérvári mezben, és ezalatt 188 mérkőzésen 56 gólt és 135 gólpasszt, összesen 191 pontot szerzett.

Hétfő este negyed nyolctól így Ladányi nélkül fogadja a Fehérvár a Medvescak Zagrebet.

Sapa Fehérvár AV19 19:15

Medvescak Zagreb

EBEL. Székesfehérvár, 2013. január 15. Televízió: SportKlub
Munro (Bálizs) K Ouzas (Kristan)
Sille, Orbán, Benk, Bailey, Magosi 1 Martinovic, Bozic, Greentree, Buck, Perkovich
Hetényi P., Pratt, Banham, Johansson, Metcalfe 2 Sertich, Macaulay, Miller, Naglich, Bouchard
Pozsgai, Horváth, Mihály Á., Vas M., Sofron 3 Vedlin, Suan, Fraser, Brine, Kostovic
Varga, Hajós, Kovács Cs., Sikorcin, 4 Trstenjak, Yelovich, Koren
Jan Neliba E Marty Raymond

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk