A keletiek nem kímélték a nyugatiakat

Nagy verést osztottak ki Morozovék Kovalcsukéknak. A KHL ötödik All Star-gáláján nagyjából öt percig tűnt úgy, hogy a nyugatiak nyerhetnek, ugyanis Kovalcsuk és Koroljuk találataival kettővel vezettek. A tizedik percben viszont már 4-2 állt az eredményjelzőn, a harmad végére pedig 6-3. Ennél kisebb különbség később már nem volt a két csapat között, a meccs felénél történő 10-5-ös eredménynél váltotta a keletieknél Garnettet Barulin, míg a nyugatiaknál Kosecskint Stana.

A későbbiekben már csak annyi maradt a kérdés, megdől-e a 2011-ben a keletiek által lőtt tizennyolc gól, ám csak beállítaniuk sikerült, 18-11-es keleti győzelem született Cseljabinszkban. A legtöbb gólt, szám szerint négyet, Jevgenyij Kuznyecov lőtte, míg mesterhármasig jutott a nyugatiaktól a távozó Ilja Kovalcsuk és a Vityaz játékosa, Alekszandr Koroljuk.