Elkezdődött a KHL All Star-hétvége

 

Barulin táncai osztatlan sikert arattak. Az ügyességi verseny szoros és látványos összecsapást hozott, ami a nyugatiak győzelmét hozta.

A legelső számot, a gyorskorcsolyázást Kuznyecov nyerte utolsóként indulva (1-0), majd pedig Nyikulin első lövése került a legmesszebbre a palánk körül (2-0). A kapusok versenyében szépítettek a nyugatiak, a hálóőröknek a szemben lévő üres kapura kellett gólt lőni a másik alapvonal mögül, a CSZKA kapusa, Stana kétszer is betalált a három lehetőségből (2-1). A korongvezetős gyakorlattal újra kettőre nőtt a keletiek előnye, Petruzalekék látványosan jobbak voltak Dacjukéknál (3-1).

A lövési pontosság versenyében Radulov csak tízből egyet talált el, viszont többen is hat korongból levették mind a négy célt, közülük az SZKA-s Dallmant hozták ki győztesnek (3-2). A legerősebb lövés 170,67 km/h-val Rjazancev nevéhez fűződik, címét megvédte, ám tavalyi rekordját nem tudta megdönteni (3-3).

A hihetetlen büntetőkből a nyugatiak jöttek ki jobban, Dacjuk a végén két álomgólt lőtt (3-4). A páros lövéspontossági gyakorlatnál eldöntetlen eredmény született (4-5), a “rövidített büntetőket” egy gyors trükkel megnyerte Perezsogin (5-5). A kapitányok versenyében Kovalcsuk szerzett újra vezetést a nyugatiaknak (5-6), majd pedig Barulin táncával egyenlítettek a keletiek (6-6).

A mindent eldöntő csapat-gyorskorcsolyázásnál Garnett elejtette a botját, előnyüket pedig megtartották a nyugatiak, Sikorov hamarabb beért a célba, mint Záborsky, így 7-6-os nyugati győzelem született a Master Show-összecsapáson.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE ÉLŐ
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk