Elkezdődött a KHL All Star-hétvége

 

Barulin táncai osztatlan sikert arattak. Az ügyességi verseny szoros és látványos összecsapást hozott, ami a nyugatiak győzelmét hozta.

A legelső számot, a gyorskorcsolyázást Kuznyecov nyerte utolsóként indulva (1-0), majd pedig Nyikulin első lövése került a legmesszebbre a palánk körül (2-0). A kapusok versenyében szépítettek a nyugatiak, a hálóőröknek a szemben lévő üres kapura kellett gólt lőni a másik alapvonal mögül, a CSZKA kapusa, Stana kétszer is betalált a három lehetőségből (2-1). A korongvezetős gyakorlattal újra kettőre nőtt a keletiek előnye, Petruzalekék látványosan jobbak voltak Dacjukéknál (3-1).

A lövési pontosság versenyében Radulov csak tízből egyet talált el, viszont többen is hat korongból levették mind a négy célt, közülük az SZKA-s Dallmant hozták ki győztesnek (3-2). A legerősebb lövés 170,67 km/h-val Rjazancev nevéhez fűződik, címét megvédte, ám tavalyi rekordját nem tudta megdönteni (3-3).

A hihetetlen büntetőkből a nyugatiak jöttek ki jobban, Dacjuk a végén két álomgólt lőtt (3-4). A páros lövéspontossági gyakorlatnál eldöntetlen eredmény született (4-5), a “rövidített büntetőket” egy gyors trükkel megnyerte Perezsogin (5-5). A kapitányok versenyében Kovalcsuk szerzett újra vezetést a nyugatiaknak (5-6), majd pedig Barulin táncával egyenlítettek a keletiek (6-6).

A mindent eldöntő csapat-gyorskorcsolyázásnál Garnett elejtette a botját, előnyüket pedig megtartották a nyugatiak, Sikorov hamarabb beért a célba, mint Záborsky, így 7-6-os nyugati győzelem született a Master Show-összecsapáson.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 14., szombat
NVB 16:30 HUNDEN 3-0VÉGE
VB18 19:00 HUNROM 5-0VÉGE
április 15., vasárnap
VB18 19:00 HUNITA 4-0VÉGE
április 16., hétfő
NU16 11:05 HUNCZE 2-4VÉGE
NU16 16:05 HUNFIN 0-2VÉGE
VÁL 18:00 POLUKR 4-2VÉGE
április 17., kedd
NU16 14:20 HUNJPN 1-0VÉGE
VÁL 18:00 POLJPN 5-2VÉGE
VB18 19:00 HUNUKR 3-4VÉGE
NU16 19:20 HUNAUT 0-1 BVÉGE
április 18., szerda
NU16 13:00 HUNNOR 5-2VÉGE
VB18 15:30 HUNJPN 2-3 BVÉGE
VÁL 17:30 HUNUKR 5-4 BVÉGE
    • SPORT 1
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 
KHL 18:30 CSZAKB 
    • SPORT 2
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
Partnerünk