Fehérvár?Znojmo 1-2

Nem sikerült jól kezdenie a hatba jutásért kezdett utolsó rohamot a Fehérvárnak, a vereséggel még távolabb került az amúgy is majdnem lehetetlen küldetés. Pedig jól kezdett a magyar csapat, hiszen az első harmad hatodik percében kettős emberelőnyt sikerült kiharcolni. Az 5-3 elleni szituációt végül Pratt értékesítette a 8. perc legelején, Ladányi és Sikorcin passzából. Itt azonban el is fogyott a tudomány, hiszen a hátralévő 53 percben több gólt már nem sikerült szerezni Neliba tanítványainak. Nem úgy a vendégeknek, akik még az első harmadban egyenlítettek, a világ legjobb bajnokságainak mindegyikében, így az NHL-ben is megfordult Burke Henry szimpla emberelőnyből szerezte a találatot a 14. percben. A znojmói győzelmet jelentő találatot szintén nem kis név, a szlovák világbajnok Marek Uram szerezte a 35. percben. Mivel több találat már nem esett, így 1-2 maradt a végeredmény.

Sapa Fehérvár AV19 1-2 (1-1, 0-1, 0-0)