Négy gólt lőtt Andersson

 

Zsergyev pedig négy asszisztig jutott. Csütörtökön az Atlant a Vityazt látta vendégül, a mérkőzésen a svéd Jonas Andersson négy gólt lőtt, míg Nyikolaj Zsergyev ugyanennyi gólpasszal járult hozzá a hazaiak győzelméhez. A címvédő Dinamo Moszkva egyre jobban leszakad az SZKA-tól, miután a fővárosiak a legutóbbi öt mérkőzésen csak egyszer tudtak nyerni, miközben a szentpéterváriak ötből négyszer nyertek.

Szalavat Julajev

2-4 (0-1, 1-3, 1-0)

SZKA

KHL. Ufa, 7675 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 09:43 Thoresen Kalinyin
0-2 27:30 Thoresen Kalinyin Martensson
1-2 31:54 SH Hlisztov Baranka
1-3 33:06 Dallman Kovalcsuk
1-4 34:50 Makarov Kucserjavenko Afinogenov
2-4 43:05 Szaprikin Zubarjev Hlisztov
29 Kapura lövések száma 34
6 Kiállításpercek 8
Vasziljevszkij
34:28-tól Tarkki
Kapusok Jezsov

 

Nyeftyehimik

5-2 (2-0, 2-0, 1-2)

Dinamo Moszkva

KHL. Nyizsnyekamszk, 4500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:08 PP Nurtgyinov Szelujanov Mamasev
2-0 05:44 Groty
3-0 32:12 Milovzorov Bezerin Pesztusko
4-0 38:49 Milovzorov Pesztusko
4-1 46:12 PP Gorovikov Moszaljov
5-1 53:44 Szubbotin Netik
5-2 56:26 Szojin Cvetkov Kaszjancsuk
30 Kapura lövések száma 39
17 Kiállításpercek 13
Dalton Kapusok Jerjomenko

 

Torpedo

1-2 (0-1, 0-1, 1-0)

Dinamo Minszk

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:02 Lopacsuk Mihaljov Csernook
0-2 31:37 Stapleton
1-2 43:51 Gorbunov Krikunov Tyuljapkin
33 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 16
Koval Kapusok Haugen

 

Lokomotiv

1-3 (1-1, 0-1, 0-1)

Szeversztal

KHL. Jaroszlavl, 8640 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:53 Rjazancev Berdnyikov Anyiszin
1-1 04:44 Apalkov Hagman
1-2 35:49 Jegorsev Ketov Sipacsov
1-3 59:19 Berdnyikov
26 Kapura lövések száma 23
8 Kiállításpercek 8
Sanford Kapusok Kosecskin

 

Atlant

7-3 (2-1, 2-2, 3-0)

Vityaz

KHL. Mityiscsi, 4900 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:18 Andersson Batirsin
1-1 03:19 Panarin Hennessy Koroljuk
2-1 18:40 Andersson Batirsin Zsergyev
3-1 23:04 PP Andersson Ignatuskin Zsergyev
4-1 33:31 PP Batirsin Ignatuskin Zsergyev
4-2 34:09 Bagyukov Szergejev Lesznuhin
4-3 38:21 Csernov Tyimkin
5-3 43:53 PP Andersson Koszmacsov Zsergyev
6-3 48:40 Gluhov Kolcov
7-3 55:54 Kablukov Batirsin
17 Kapura lövések száma 34
4 Kiállításpercek 12
Galimov Kapusok Liszutyin

 

Szpartak

1-4 (0-0, 0-2, 1-2)

Dinamo Riga

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 2443 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 26:31 SH Dzerins
0-2 39:59 PP Giroux K. Redlihs Szczechura
0-3 42:14 PP Karsums K. Redlihs Rekis
0-4 53:32 PS Indrasis
1-4 59:42 Scsitov Radivojevic
34 Kapura lövések száma 19
10 Kiállításpercek 12
Lasák Kapusok Tellqvist
12:16-tól Jucers

 

CSZKA

3-2 (1-1, 1-1, 0-0, 0-0, 1-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Moszkva, LDSZ CSZKA, 3219 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 13:40 Prohorkin Kugrisev Barbasev
1-1 18:42 Misarin R. O’Reilly
1-2 25:59 Mozjakin Platonov
2-2 38:47 PP I. Radulov Gyenyiszov Marcsenko
3-2 65:00 GWS I. Radulov
25 Kapura lövések száma 32
2 Kiállításpercek 27
Stana,
a büntetőknél Proszkurjakov
Kapusok Ahonen,
a büntetőknél Gelasvili

 

Lev

6-2 (2-0, 0-2, 4-0)

Traktor

KHL. Prága, 4071 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:15 Cingel Repík Nemec
2-0 14:10 Karamnov Surovy Nemec
2-1 30:35 PP Bulis Csisztov Jakucenya
2-2 31:46 Kuznyecov Popov
3-2 41:00 Vrana Klepis Rachunek
4-2 48:51 Danielsson Cipulis Oystrick
5-2 51:45 Vrana Klepis Rachunek
6-2 59:31 Cipulis Danielsson
37 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 2
Pöpperle Kapusok Garnett
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk