Kovalcsuk marad a hét végi All Star-gálára

   

A New Jersey Devils egyelőre hiába vár az orosz szélsőre, aki előbb látni szeretné a mindkét fél által elfogadott új kollektív szerződést. Megírjuk az új sorokat.

Immáron kiderült, az NHL-esek nélkül rendezik meg a KHL gálamérkőzését. NHL-esek híján átvariálták a vasárnap esedékes All Star-gála sorait, az lockout-játékosok helyét feltöltötték a szavazások alapján pont lemaradó játékosokkal. Nagy meglepetés, Ilja Kovalcsuk helyet kapott a nyugati csapatban, tehát úgy tűnik, komolyan gondolja, hogy még egy ideig maradni szeretne a KHL-ben.

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának nyugati csapata:
Első sor: Vaszilij Kosecskin (Szeversztal) – Alekszandr Rjazancev (Szeversztal), Kevin Dallman (SZKA) – Ilja Kovalcsuk (SZKA/NHL), Alekszandr Radulov (CSZKA), Tim Stapleton (Dinamo Minszk)
Második sor: Rastislav Stana (CSZKA) – Ondrej Nemec (Lev), Ilja Gorohov (Dinamo Moszkva) – Nyikolaj Zsergyev (Atlant), Alekszandr Koroljuk (Vityaz), Szergej Sirokov (CSZKA)
Harmadik sor: Staffan Kronwall (Lokomotiv), Dmitrij Kalinyin (SZKA) – Gyenyisz Kokarjev (Dinamo Moszkva), Szergej Plotnyikov (Lokomotiv), Mihail Varnakov (Torpedo)

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának keleti csapata:
Első sor: Miachel Garnett (Traktor) – Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Anton Belov (Avangard) –  Jevgenyij Kuznyecov (Traktor), Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Jori Lehtera (Szibir)
Második sor: Konsztantyin Barulin (Ak Barsz) – Jevgenyij Medvegyev (Ak Barsz), Renat Mamasev (Nyeftyehimik) – Jakub Petruzalek (Amur), Tomás Záborsky (Avangard), Alekszandr Perezsogin (Avangard)
Harmadik sor: Viktor Antyipin (Metallurg Magnyitogorszk), Deron Quint (Traktor) – Alekszej Morozov (Ak Barsz), Dmitrij Kagarlickij (Metallurg Novokuznyeck), Igor Szkorohodov (Jugra)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk