Kovalcsuk marad a hét végi All Star-gálára

   

A New Jersey Devils egyelőre hiába vár az orosz szélsőre, aki előbb látni szeretné a mindkét fél által elfogadott új kollektív szerződést. Megírjuk az új sorokat.

Immáron kiderült, az NHL-esek nélkül rendezik meg a KHL gálamérkőzését. NHL-esek híján átvariálták a vasárnap esedékes All Star-gála sorait, az lockout-játékosok helyét feltöltötték a szavazások alapján pont lemaradó játékosokkal. Nagy meglepetés, Ilja Kovalcsuk helyet kapott a nyugati csapatban, tehát úgy tűnik, komolyan gondolja, hogy még egy ideig maradni szeretne a KHL-ben.

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának nyugati csapata:
Első sor: Vaszilij Kosecskin (Szeversztal) – Alekszandr Rjazancev (Szeversztal), Kevin Dallman (SZKA) – Ilja Kovalcsuk (SZKA/NHL), Alekszandr Radulov (CSZKA), Tim Stapleton (Dinamo Minszk)
Második sor: Rastislav Stana (CSZKA) – Ondrej Nemec (Lev), Ilja Gorohov (Dinamo Moszkva) – Nyikolaj Zsergyev (Atlant), Alekszandr Koroljuk (Vityaz), Szergej Sirokov (CSZKA)
Harmadik sor: Staffan Kronwall (Lokomotiv), Dmitrij Kalinyin (SZKA) – Gyenyisz Kokarjev (Dinamo Moszkva), Szergej Plotnyikov (Lokomotiv), Mihail Varnakov (Torpedo)

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának keleti csapata:
Első sor: Miachel Garnett (Traktor) – Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Anton Belov (Avangard) –  Jevgenyij Kuznyecov (Traktor), Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Jori Lehtera (Szibir)
Második sor: Konsztantyin Barulin (Ak Barsz) – Jevgenyij Medvegyev (Ak Barsz), Renat Mamasev (Nyeftyehimik) – Jakub Petruzalek (Amur), Tomás Záborsky (Avangard), Alekszandr Perezsogin (Avangard)
Harmadik sor: Viktor Antyipin (Metallurg Magnyitogorszk), Deron Quint (Traktor) – Alekszej Morozov (Ak Barsz), Dmitrij Kagarlickij (Metallurg Novokuznyeck), Igor Szkorohodov (Jugra)

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
ROC 13:10 MISRIT 
április 3., hétfő
VÁL 19:00 HUNSWE 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk