Kovalcsuk marad a hét végi All Star-gálára

   

A New Jersey Devils egyelőre hiába vár az orosz szélsőre, aki előbb látni szeretné a mindkét fél által elfogadott új kollektív szerződést. Megírjuk az új sorokat.

Immáron kiderült, az NHL-esek nélkül rendezik meg a KHL gálamérkőzését. NHL-esek híján átvariálták a vasárnap esedékes All Star-gála sorait, az lockout-játékosok helyét feltöltötték a szavazások alapján pont lemaradó játékosokkal. Nagy meglepetés, Ilja Kovalcsuk helyet kapott a nyugati csapatban, tehát úgy tűnik, komolyan gondolja, hogy még egy ideig maradni szeretne a KHL-ben.

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának nyugati csapata:
Első sor: Vaszilij Kosecskin (Szeversztal) – Alekszandr Rjazancev (Szeversztal), Kevin Dallman (SZKA) – Ilja Kovalcsuk (SZKA/NHL), Alekszandr Radulov (CSZKA), Tim Stapleton (Dinamo Minszk)
Második sor: Rastislav Stana (CSZKA) – Ondrej Nemec (Lev), Ilja Gorohov (Dinamo Moszkva) – Nyikolaj Zsergyev (Atlant), Alekszandr Koroljuk (Vityaz), Szergej Sirokov (CSZKA)
Harmadik sor: Staffan Kronwall (Lokomotiv), Dmitrij Kalinyin (SZKA) – Gyenyisz Kokarjev (Dinamo Moszkva), Szergej Plotnyikov (Lokomotiv), Mihail Varnakov (Torpedo)

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának keleti csapata:
Első sor: Miachel Garnett (Traktor) – Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Anton Belov (Avangard) –  Jevgenyij Kuznyecov (Traktor), Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Jori Lehtera (Szibir)
Második sor: Konsztantyin Barulin (Ak Barsz) – Jevgenyij Medvegyev (Ak Barsz), Renat Mamasev (Nyeftyehimik) – Jakub Petruzalek (Amur), Tomás Záborsky (Avangard), Alekszandr Perezsogin (Avangard)
Harmadik sor: Viktor Antyipin (Metallurg Magnyitogorszk), Deron Quint (Traktor) – Alekszej Morozov (Ak Barsz), Dmitrij Kagarlickij (Metallurg Novokuznyeck), Igor Szkorohodov (Jugra)

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 26., péntek
NHL 02:05 OTTPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk