A Szibir is közelít a rájátszás felé

 

A novoszibirszkiek két év után juthatnak újra be a playoffba. Szerdán a három legkeletibb helyszínen rendeztek mérkőzéseket, Novoszibirszkbe az a Barisz látogatott, amely 8-6-ra nyert hétfőn Novokuznyeckben. Két nappal később már kevésbé voltak sikeresek a kazahok, a Szibir nyert, ezzel már kilenc ponttal előzik meg a Keleti-főcsoport kilencedik helyén álló Jugrát.

Amur

3-2 (0-0, 1-1, 1-1, 0-0, 1-0)

Jugra

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 29:30 PP Hytönen Junykov Guszev
1-1 33:46 Glazacsev Bocsarov
2-1 42:12 Jaakola Lindgren Fiszenko
2-2 52:59 Troncinsky
3-2 65:00 GWS Petruzalek
39 Kapura lövések száma 31
8 Kiállításpercek 14
Kuznyecov Kapusok Masalskis

 

Metallurg Novokuznyeck

3-5 (2-3, 0-2, 1-0)

Avangard

KHL. Novokuznyeck, 2800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:37 Bumagin
1-1 01:08 Salmela Pujacs
1-2 07:22 Záborsky
2-2 16:13 PP Metljuk Kagarlickij Bumagin
2-3 17:08 Frolov Szjomin Salmela
2-4 35:58 PP Kurjanov Frolov
2-5 36:48 Kurjanov
3-5 53:49 Turukin Nazarov Jefimov
34 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 18
Lazusin
36:48-tól Szorokin
Kapusok Ramö

 

Szibir

3-1 (0-1, 1-0, 2-0)

Barisz

KHL. Novoszibirszk, 6000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 06:17 Sztarcsenko Upper Rugyenko
1-1 35:47 Kopejkin Nyikulin
2-1 43:58 PP Kudroc Zajcev Lehtera
3-1 59:54 Lehtera
29 Kapura lövések száma 23
16 Kiállításpercek 18
Glass Kapusok Jeremejev
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk