A Szibir is közelít a rájátszás felé

 

A novoszibirszkiek két év után juthatnak újra be a playoffba. Szerdán a három legkeletibb helyszínen rendeztek mérkőzéseket, Novoszibirszkbe az a Barisz látogatott, amely 8-6-ra nyert hétfőn Novokuznyeckben. Két nappal később már kevésbé voltak sikeresek a kazahok, a Szibir nyert, ezzel már kilenc ponttal előzik meg a Keleti-főcsoport kilencedik helyén álló Jugrát.

Amur

3-2 (0-0, 1-1, 1-1, 0-0, 1-0)

Jugra

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 29:30 PP Hytönen Junykov Guszev
1-1 33:46 Glazacsev Bocsarov
2-1 42:12 Jaakola Lindgren Fiszenko
2-2 52:59 Troncinsky
3-2 65:00 GWS Petruzalek
39 Kapura lövések száma 31
8 Kiállításpercek 14
Kuznyecov Kapusok Masalskis

 

Metallurg Novokuznyeck

3-5 (2-3, 0-2, 1-0)

Avangard

KHL. Novokuznyeck, 2800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:37 Bumagin
1-1 01:08 Salmela Pujacs
1-2 07:22 Záborsky
2-2 16:13 PP Metljuk Kagarlickij Bumagin
2-3 17:08 Frolov Szjomin Salmela
2-4 35:58 PP Kurjanov Frolov
2-5 36:48 Kurjanov
3-5 53:49 Turukin Nazarov Jefimov
34 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 18
Lazusin
36:48-tól Szorokin
Kapusok Ramö

 

Szibir

3-1 (0-1, 1-0, 2-0)

Barisz

KHL. Novoszibirszk, 6000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 06:17 Sztarcsenko Upper Rugyenko
1-1 35:47 Kopejkin Nyikulin
2-1 43:58 PP Kudroc Zajcev Lehtera
3-1 59:54 Lehtera
29 Kapura lövések száma 23
16 Kiállításpercek 18
Glass Kapusok Jeremejev
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 10., csütörtök
PRE 17:00 ZILSCC 4-0VÉGE
NU18 18:00 HUNPRH 5-1VÉGE
PRE 18:00 MISMIC 4-3 BVÉGE
PRE 19:00 NZÁFTC 5-0VÉGE
augusztus 11., péntek
NU18 10:30 HUNITA 2-0VÉGE
NU18 15:00 HUNSVK 1-2VÉGE
PRE 18:00 AVSBBY 7-0VÉGE
PRE 18:00 POPSCC 8-2VÉGE
PRE 18:00 TOPFTC 7-1VÉGE
augusztus 12., szombat
NU18 09:00 HUNECS 2-0VÉGE
PRE 19:00 MACVIC 1-2VÉGE
augusztus 15., kedd
PRE 17:00 DABOLL 3-2VÉGE
PRE 18:00 FTCNZÁ 4-1VÉGE
PRE 18:00 TITSCC 4-5VÉGE
VIS 19:00 POPAVS 4-3VÉGE
augusztus 16., szerda
PRE 18:00 TOPSCC 2-4VÉGE
augusztus 17., csütörtök
PRE 12:00 DTVBRA 
PRE 15:00 DABJUN 
PRE 17:00 SKAUTE 
PRE 18:00 MISVC2 
U16 18:30 SPAHUN 
augusztus 18., péntek
PRE 12:00 BRAKAT 
PRE 18:00 TITVC2 
PRE 18:00 TOPUTE 
U16 19:00 BERHUN 
VIS 19:00 MACNZÁ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk