Mérkőzéseket döntöttek el az NHL-esek

   

A Torpedo és a CSZKA győzelméből is lockoutosok vették ki a részüket. Az SZKA nem kímélte a Nyeftyehimiket, idegenben ötöt lőttek a szentpéterváriak korábbi kapusuknak, Makszim Szokolovnak. A Torpedóban Szjomin is lőtt gólt, így KHL-csapata fontos rangadót nyert, ezzel megtartva playoffesélyeit.

A CSZKA-ban pedig már korábban is megmutattuk,  Dacjuk milyen varázslatos büntetővel szerezte meg együttesének a két pontot az egyik legjobb keleti csapat ellenében.

Nyeftyehimik

0-5 (0-1, 0-0, 0-4)

SZKA

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:04 Fjodorov
0-2 41:35 PP Thoresen Prucha Dallman
0-3 51:51 Afinogenov Vorobjov
0-4 55:10 Fjodorov Nyeprjajev
0-5 58:46 PP Kalinyin Makarov
40 Kapura lövések száma 34
6 Kiállításpercek 8
Szokolov Kapusok Bobrovszkij

 

Torpedo

5-3 (1-2, 3-1, 1-0)

Szeversztal

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:08 Berdnyikov Videll
1-1 03:12 Makarov Thörnberg
1-2 04:46 Berdnyikov
2-2 22:37 M. Potapov Volcsenkov
3-2 29:51 Thörnberg Jevszejenkov
4-2 32:27 PP Hietanen Varnakov
4-3 37:41 Videll Rjazancev
5-3 40:44 PP Szjomin Hietanen Szcsasztlivij
28 Kapura lövések száma 24
8 Kiállításpercek 10
Koval Kapusok Kosecskin

 

Lokomotiv

2-1 (1-0, 1-0, 0-1)

Vityaz

KHL. Jaroszlavl, 9015 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:49 Csernyikov Petrov
2-0 24:37 Kaljuzsnyij Hagman Redlihs
2-1 42:04 Szergejev Podzins Malevics
34 Kapura lövések száma 27
4 Kiállításpercek 2
Sanford Kapusok Liszutyin

 

Atlant

0-1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-1)

Dinamo Minszk

KHL. Mityiscsi, 6200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 64:00 Platt
19 Kapura lövések száma 39
8 Kiállításpercek 12
Galimov Kapusok Haugen

 

CSZKA

3-2 (0-0, 0-1, 2-1, 0-0, 1-0)

Traktor

KHL. Moszkva, LDSZ CSZKA, 4584 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 22:01 Antyipov Panov
1-1 45:37 Gyenyiszov Dacjuk A. Radulov
1-2 50:06 SH Panov
2-2 57:24 Dacjuk I. Radulov Sirokov
3-2 65:00 GWS Dacjuk
27 Kapura lövések száma 43
10 Kiállításpercek 12
Stana Kapusok Garnett

 

Dinamo Riga

1-4 (1-2, 0-1, 0-1)

Donbassz

KHL. Riga, 5880 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:37 Giroux Daugavins Cibulskis
1-1 08:12 Varlamov Kocsetkov Kolár
1-2 19:21 Nedorost Kiiskinen
1-3 28:09 Dadonov Peretyagin
1-4 57:12 Ponikarovszkij Wirtanen Kolár
28 Kapura lövések száma 33
8 Kiállításpercek 6
Tellqivst Kapusok Laco

 

Slovan

4-3 (2-0, 0-2, 1-1, 0-0, 1-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:36 PP Bartovic Hudacek Lipiansky
2-0 15:18 PP Hudacek Bartovic Lipiansky
2-1 39:31 PP Malkin Kuljomin Mozjakin
2-2 39:43 Mozjakin Kuljomin Malkin
3-2 44:04 PP Hudacek Lipiansky Sersen
3-3 48:12 Mozjakin Malkin Kuljomin
4-3 65:00 GWS Bliznák
28 Kapura lövések száma 38
10 Kiállításpercek 10
Janus Kapusok Ahonen

 

Lev

1-0 (0-0, 1-0, 0-0)

Avtomobiliszt

KHL. Prága, 4085 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 21:40 PP Christensen Danielsson Klepis
22 Kapura lövések száma 23
6 Kiállításpercek 12
Pöpperle Kapusok Holt
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC INFO
U18 16:00 PEFMIS INFO
U18 17:05 GEPVAS INFO
U20 17:20 ETOAVS 
U18 17:40 AVSSCC INFO
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk