Nem megy a Dinamónak Balasihában

   

Az MVD korábbi otthonában csak két pontot tudott gyűjteni a címvédő. A Dinamo Moszkva a 2010-es MVD-vel történő egyesítése után KHL-csapat nélkül maradó Arena Balasihában játszotta legutóbbi mérkőzéseit a két legnyugatibb csapat ellen. Szerdán a Slovant csak büntetőkkel tudta legyűrni, pénteken viszont már négy góllal is vezetett a Lev, többek között a Gagarin-kupát elhódító csapat egykori játékosának, Jakub Klepisnek győztes góljával. Végül két gól meg is maradt a prágai előnyből. Érdemes megemlíteni a fiatal Tomás Rachunek dupláját is, akinek bátyja korábban játszott a Dinamóban.

Avangard

1-0 (0-0, 1-0, 0-0)

Torpedo

KHL. Omszk, 6750 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 30:37 Perezsogin Popov Nyikityin
17 Kapura lövések száma 30
8 Kiállításpercek 4
Ramö Kapusok Koval

 

Barisz

2-0 (1-0, 1-0, 0-0)

Lokomotiv

KHL. Asztana, 2817 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:45 Upper Hutchkinson Rugyenko
2-0 31:28 PP Krasznoszlobodcev Zsajlauov Poliscsuk
28 Kapura lövések száma 27
18 Kiállításpercek 6
Jeremejev Kapusok Sanford

 

Jugra

3-5 (0-3, 2-2, 1-0)

Atlant

KHL. Hanti-Manszijszk, 2500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 06:57 Ignatuskin Andersson Zsergyev
0-2 07:55 Kablukov
0-3 17:23 Engqvist Stalberg Frögren
1-3 20:32 But Altarjov
1-4 24:30 Andersson Zsergyev
2-4 31:31 Gyemagin Szafronov But
2-5 36:55 Stalberg Engqvist
3-5 41:42 PP Ibragimov Glazacsev Szafronov
46 Kapura lövések száma 21
8 Kiállításpercek 14
Birjukov Kapusok Galimov

 

Avtomobiliszt

0-2 (0-0, 0-1, 0-1)

Szibir

KHL. Jekatyerinburg, 2700 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 32:18 PP Fjodorov
0-2 59:56 SH Lehtera
20 Kapura lövések száma 28
31 Kiállításpercek 12
Holt Kapusok Glass

 

Traktor

3-1 (0-0, 1-1, 2-0)

Amur

KHL. Cseljabinszk, 6400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 29:56 Lindgren Guszev
1-1 31:19 Popov Kuznyecov Rjabikin
2-1 44:57 Dugin Panov Antyipov
3-1 49:54 Panov Vasziljcsenko Antyipov
36 Kapura lövések száma 17
20 Kiállításpercek 10
Garnett Kapusok Kuznyecov

 

Metallurg Magnyitogorszk

6-0 (1-0, 3-0, 2-0)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Magnyitogorszk, 5745 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:27 Mozjakin Goncsar Malkin
2-0 21:48 Zukkarello Bondarjev
3-0 30:26 Kuljomin Mozjakin Malkin
4-0 32:16 R. O’Reilly Antyipin Platonov
5-0 40:30 PP Malkin Kuljomin Goncsar
6-0 45:48 R. O’Reilly Misarin Kazionov
35 Kapura lövések száma 22
16 Kiállításpercek 16
Ahonen Kapusok Kljucsnyikov

 

SZKA

1-0 (1-0, 0-0, 0-0)

Slovan

KHL. Szentpétervár, 11600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:25 Kovalcsuk
24 Kapura lövések száma 27
4 Kiállításpercek 12
Bobrovszkij Kapusok Janus

 

Dinamo Moszkva

2-4 (0-1, 0-1, 2-2)

Lev

KHL. Balasiha, 3121 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 15:50 Rachunek Hunkes Klepis
0-2 23:53 PP Krejcik Danielsson Vorácek
0-3 40:53 Klepis Vrana Rachunek
0-4 45:33 Rachunek Porseland Vorácek
1-4 50:16 SH Kokarjev Cvetkov Scsagyilov
2-4 57:22 Cvetkov K. Volkov Szolovjov
35 Kapura lövések száma 25
10 Kiállításpercek 26
Saricsenkov Kapusok Pöpperle
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk