Összeállt az KHL All Star-kerete

 

Az edzők kiválasztották a harmadik sorok tagjait. A KHL ötödik All Star-gálájának vezetőedzői a nyugatiak részéről Olegs Znaroks (Dinamo Moszkva), Jukka Jalonen (SZKA) és Tom Rowe (Lokomotiv) lesznek, míg a keletieket Valerij Belouszov (Traktor), Paul Maurice (Metallurg Magnyitogorszk) és Petri Matikainen irányítja. Amint ebből a hat névből is látszik, összesen egy orosz edző található közöttük, ketten képviselik Finnországot és ketten Észak-Amerikát, míg Znaroks lett-német kettős állampolgár.

A nyugati csapattal kapcsolatos hír, Jevgenyij Dadonov nem lép jégre a gálán, miután a Donbassz Donyeck a Kontinentális Kupában játszik az adott hétvégén, helyette Nicklas Backström került be.

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának nyugati csapata:
Első sor: Szemjon Varlamov (Lokomotiv/NHL) – Zdeno Chara (Lev/NHL), Alekszandr Rjazancev (Szeversztal) – Pavel Dacjuk (CSZKA/NHL), Alekszandr Ovecskin (Dinamo Moszkva/NHL), Ilja Kovalcsuk (SZKA/NHL)
Második sor: Vaszilij Kosecskin (Szeversztal) – Kevin Dallman (SZKA), Andrej Markov (Vityaz/NHL) – Alekszandr Radulov (CSZKA), Vlagyimir Taraszenko (SZKA/NHL), Nicklas Backström (Dinamo Moszkva/NHL).
Harmadik sor: Staffan Kronwall (Lokomotiv), Ilja Gorohov (Dinamo Moszkva) – Mihail Varnakov (Torpedo), Artyom Anyiszimov (Lokomotiv/NHL), Mihail Grabovszkij (CSZKA/NHL)

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának keleti csapata:
Első sor: Miachel Garnett (Traktor) – Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Szergej Goncsar (Metallurg Magnyitogorszk/NHL), – Jevgenyij Malkin (Metallurg Magnyitogorszk/NHL), Jevgenyij Kuznyecov (Traktor), Szergej Kosztyicin (Avangard/NHL)
Második sor: Konsztantyin Barulin (Ak Barsz) – Renat Mamasev (Nyeftyehimik), Anton Belov (Avangard) – Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Jori Lehtera (Szibir), Jakub Petruzalek (Amur).
Harmadik sor: Alekszej Jemelin (Ak Barsz/NHL), Victor Hedman (Barisz/NHL) – Alekszej Morozov (Ak Barsz), Tomás Záborsky (Avangard), Alekszandr Perezsogin (Avangard)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS ÉLŐ
U18 17:05 GEPVAS ÉLŐ
U20 17:20 ETOAVS ÉLŐ
U18 17:40 AVSSCC ÉLŐ
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk