Összeállt az KHL All Star-kerete

 

Az edzők kiválasztották a harmadik sorok tagjait. A KHL ötödik All Star-gálájának vezetőedzői a nyugatiak részéről Olegs Znaroks (Dinamo Moszkva), Jukka Jalonen (SZKA) és Tom Rowe (Lokomotiv) lesznek, míg a keletieket Valerij Belouszov (Traktor), Paul Maurice (Metallurg Magnyitogorszk) és Petri Matikainen irányítja. Amint ebből a hat névből is látszik, összesen egy orosz edző található közöttük, ketten képviselik Finnországot és ketten Észak-Amerikát, míg Znaroks lett-német kettős állampolgár.

A nyugati csapattal kapcsolatos hír, Jevgenyij Dadonov nem lép jégre a gálán, miután a Donbassz Donyeck a Kontinentális Kupában játszik az adott hétvégén, helyette Nicklas Backström került be.

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának nyugati csapata:
Első sor: Szemjon Varlamov (Lokomotiv/NHL) – Zdeno Chara (Lev/NHL), Alekszandr Rjazancev (Szeversztal) – Pavel Dacjuk (CSZKA/NHL), Alekszandr Ovecskin (Dinamo Moszkva/NHL), Ilja Kovalcsuk (SZKA/NHL)
Második sor: Vaszilij Kosecskin (Szeversztal) – Kevin Dallman (SZKA), Andrej Markov (Vityaz/NHL) – Alekszandr Radulov (CSZKA), Vlagyimir Taraszenko (SZKA/NHL), Nicklas Backström (Dinamo Moszkva/NHL).
Harmadik sor: Staffan Kronwall (Lokomotiv), Ilja Gorohov (Dinamo Moszkva) – Mihail Varnakov (Torpedo), Artyom Anyiszimov (Lokomotiv/NHL), Mihail Grabovszkij (CSZKA/NHL)

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának keleti csapata:
Első sor: Miachel Garnett (Traktor) – Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Szergej Goncsar (Metallurg Magnyitogorszk/NHL), – Jevgenyij Malkin (Metallurg Magnyitogorszk/NHL), Jevgenyij Kuznyecov (Traktor), Szergej Kosztyicin (Avangard/NHL)
Második sor: Konsztantyin Barulin (Ak Barsz) – Renat Mamasev (Nyeftyehimik), Anton Belov (Avangard) – Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Jori Lehtera (Szibir), Jakub Petruzalek (Amur).
Harmadik sor: Alekszej Jemelin (Ak Barsz/NHL), Victor Hedman (Barisz/NHL) – Alekszej Morozov (Ak Barsz), Tomás Záborsky (Avangard), Alekszandr Perezsogin (Avangard)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS INFO
U20 18:00 MACVAS INFO
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18 15:40 UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk